TOPlist

Potvrzeno: Samsung na MWC 2012 nepředstaví Galaxy S III

Letošní ročník veletrhu Mobile World Congress se nezadržitelně blíží; brány výstaviště v Barceloně se otevřou v pondělí 27. února a redakce SmartMania.cz zde stejně jako v uplynulých letech nebude chybět. Těšit se můžeme na celou řadu novinek a jednou z nich měl být i nový smartphone Samsung Galaxy S III, nicméně podle posledních informací, které zveřejnil server TheVerge, nemá korejský gigant novou vlajkovou loď na MWC představit a premiéru přesouvá až na léto.

-
Tip na článek – Spekulace: Bude takto vypadat Samsung Galaxy S III?

Samsung na MWC rozhodně bude mít co ukazovat i bez Galaxy S III – dočkat bychom se měli nových tabletů i chytrých telefonů s Androidem a Windows Phone. Je také možné, že jde pouze o „kachnu“ a Galaxy S III se na konci února dočká své premiéry, nicméně server TheVerge tvrdí, že získaná informace pochází z velice důvěryhodného zdroje. Připomeňme, že Galaxy S III byl měl nabídnout čtyřjádrový procesor, velký displej s HD rozlišením a operační systém Android 4.0.

Aktualizováno 2. února: Samsung magazínu Techradar potvrdil, že model Galaxy S III na Mobile World Congressu 2012 nepředstaví. Důvodem je zřejmě čekání na dokončení vývoje vlastního čtyřjádrového procesoru, který má být „estrojka“ vybavena.

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku