Domů » Bleskovky » Poslední Insider preview upozorňuje: z Windows 10 brzy zmizí legendární Malování

Poslední Insider preview upozorňuje: z Windows 10 brzy zmizí legendární Malování

V tomto týdnu vyšel v Insider programu velký update Windows 10, který odhaluje, jaké novinky Microsoft peče do chystané jarní aktualizace. Uživatelé se mohou těšit na novou časovou osu, pronikání moderního Fluent Designu do více míst v systému a na spoustu dalších drobností, které práci se systémem zpříjemní. Některé stálice ale o své dosud neochvějné místo přijdou.

Microsoft na svém blogu přiznal, že z Windows 10 na jaře zmizí funkce Domácí skupina, nyní se ukazuje, že do budoucna nepočítá s integrovanou funkcí Malování, která je součástí Windows takřka odnepaměti. Klasické Malování totiž letos na jaře dostalo konkurenci v podobě moderní aplikace Malování 3D, která se stane jeho náhradou. Původní Malování má být možné stáhnout z Microsoft Store, patrně už však nebude integrované do systému.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
33 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments