Domů » Bleskovky » Poslední barva do palety: takto bude vypadat Galaxy S10e v kanárkově žluté

Poslední barva do palety: takto bude vypadat Galaxy S10e v kanárkově žluté

Nejlevnější z chystaných vlajkových smartphonů od Samsungu, model Galaxy S10e, má být zpočátku nabízen ve čtyřech barevných variantách – černé, bílé, zelné a žluté. Vzhled prvních tří jmenovaných verzí známe už týden, nyní na paletu můžeme paletu barev doplnit o kanárkově žlutou.

Pokud jsou nové rendery autentické, můžeme se skutečně těšit na telefon, který bude zářit na všechny strany. Samsung i v tomto případě zvolí tapetu tak, aby byla při spodní straně světlejší a při horní tmavší, což pomůže částečně zakrýt nejvíce kontroverzní prvek, kterým bude otvor pro selfie kamerku v pravém horním rohu.

Nové rendery také potvrzují umístění čtečky otisků prstů na pravé straně nahoře, odkud bude patrně hůře nahmatatelná. Telefon bude mít plochý 5,8″ displej, čipset Exynos 9820, 6 GB RAM, 128GB úložiště, duální fotoaparát a 3 100mAh akumulátor. Jeho cena má být stanovena na 749 EUR (asi 19 300 korun).

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

6 komentářů

  1. Sociální verze S10 za 20000 ?. Ale co už,i tak majitel může tvrdit že má S10 ? Pamatuju jak Samsung chtěl 7000kč za S5 Lite a to už byla palba za mobil s HW vybavením mobilu za 3000kc, ale prostě bylo tam to S5.

    • Nebo ty jsi sociální případ, což je přesnější..

    • Taky si říkám, že je to špatně. Měli prostě přijít se dvěma modely, jako to bylo a raději nachystat více jejich barevných variant (černá, bílá, stříbrná, modrá, zlatá a holt pro milovníky kanárků i tu žlutou nebo nějakou oranžádu). Pokud by klasická S10 stála oněch 19 000Kč, bude stále konkurovat Xrku. Na nižší patra tu má Samsung řadu A a nemusí prznit S nějakou jeho lehkou verzí. Pochopil bych, kdyby přišel s malým, respektive kompaktním, avšak stejně vypadajícím a shodně vybaveným modelem pro „malé ručičky“ a nenarušil tím vyloženě řadu. Každý by si zkrátka vybral jen svou velikost a výbavově by nebyl, až na pár položek (např. vel. baterie, fotoaparát), až tak ochuzen. Tohle si vyloženě hraje na „zabijáka“ iP Xr a bije to příliš do očí. Počítám, že chystaná „nevlajková“ Áčka s vyšším číslem budou na tomto modelu parazitovat…

    • Tohle tu ale už bylo myslím u S7. S7 a S7 edge… A za mě to dává smysl. Ne každý chce zahnutý displej. Výkonově je to stále S10.

  2. Ano ,ale ta baterie je tragedie,do vecera Ti nevydrzi.budes nabijet dvakrat denne,a toho blbecka htc nema cenu uz ani komentovat.

  3. Hlavně tá zelná, to bude šlágr… Dejte si facku za tupost a slepotu.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).