Poslední barva do palety: takto bude vypadat Galaxy S10e v kanárkově žluté

Nejlevnější z chystaných vlajkových smartphonů od Samsungu, model Galaxy S10e, má být zpočátku nabízen ve čtyřech barevných variantách – černé, bílé, zelné a žluté. Vzhled prvních tří jmenovaných verzí známe už týden, nyní na paletu můžeme paletu barev doplnit o kanárkově žlutou.

blank

Pokud jsou nové rendery autentické, můžeme se skutečně těšit na telefon, který bude zářit na všechny strany. Samsung i v tomto případě zvolí tapetu tak, aby byla při spodní straně světlejší a při horní tmavší, což pomůže částečně zakrýt nejvíce kontroverzní prvek, kterým bude otvor pro selfie kamerku v pravém horním rohu.

Nové rendery také potvrzují umístění čtečky otisků prstů na pravé straně nahoře, odkud bude patrně hůře nahmatatelná. Telefon bude mít plochý 5,8″ displej, čipset Exynos 9820, 6 GB RAM, 128GB úložiště, duální fotoaparát a 3 100mAh akumulátor. Jeho cena má být stanovena na 749 EUR (asi 19 300 korun).

Autor článku blank
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTmania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů. Jaká zařízení aktuálně používám?

Kapitoly článku