TOPlist

Populární řadu Redmi Note 12 údajně rozšíří nový smartphone se slušnou výbavou

Redmi Note 12 Discovery Edition 1
  • Varianta Turbo nenavazuje na žádný známý telefon od Redmi
  • Teoretická výbava nevypadá vůbec špatně
  • Všechny informace je potřeba brát s rezervou

Chytré telefony z řady Note od čínského výrobce Redmi patří mezi oblíbená zařízení. Výjimkou nejsou ani modely nesoucí číslovku 12, které by podle údajů od čínského leakera ze sociální sítě Weibo měla doplnit nová posila. Ta údajně ponese přídomek Turbo a alespoň pro začátek by se měla prodávat pouze v Číně, byť není vyloučena ani změna názvu a prodej na mezinárodních trzích.

Redmi Note 12 Turbo je prozatím obestřeno rouškou tajemství, nicméně s některými specifikacemi se čínský zdroj již pochlubil. Patří mezi ně například 6,67“ AMOLED s rozlišením Full HD+, 120Hz obnovovací frekvencí a vestavěnou čtečkou otisků prstů, čipset od Qualcommu, pravděpodobně Snapdragon 7 Gen 2, 50Mpx hlavní a 8Mpx širokoúhlý fotoaparát či 5500mAh baterie s podporou 67W nabíjení.Redmi Note 12 Discovery Edition 1Nepřehlédněte

Redmi Note 12 boří hranice. Je libo 200Mpx fotoaparát a 210W nabíjení pod 10 tisíc korun?

Vzhledem k tomu, že Redmi prozatím žádné zařízení s označením Turbo ve svém portfoliu nemá a ani nemělo, není jisté, zda se jedná o spolehlivé informace. Je proto nutné je brát s notnou rezervou.

0 %

Trust Meter

Nakolik věříme tomuto úniku?

Autor článku Dominik Vlasák
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.

Kapitoly článku