Domů » Bleskovky » Populární kecálek IM+ Pro vyšel ve verzi pro Windows 8

Populární kecálek IM+ Pro vyšel ve verzi pro Windows 8

Vývojáři ze společnosti Shape uvolnili svého oblíbeného kecálka IM+ také pro Windows 8. K dispozici jsou dvě verze – bezplatná a placená (4,99 USD). Placená verze nabízí několik funkcí navíc, poradí si i s posíláním textových zpráv a fotografií v konverzacích. Kecálek dále podporuje skupinové chaty přes Skype, AIM a ICQ, a kromě těchto sítí můžete pro komunikaci využít také služby Windows Live Messenger, Facebook, Google Talk, Yahoo!, Vkontakte, Mail.Ru Agent, Odnoklassniki, Yandex chat, Mamba.Ru, Mig33, SINA Weibo, Renren, Fetion, Gadu-Gadu, MeinVZ a samozřejmě i Jabber. Do jisté míry si můžete upravit i grafické prostředí klienta.

 

Odkazy ke stažení: IM+ free / IM+ Pro


Zdroj

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

7 komentářů

  1. No vy jste hotoví bleskové

  2. Jde o to, že verze IM+ byla ve Store nějakou dobu. Teď ale přibila nová, placená verze IM+ Pro. A asi o téhle verzi měla být tahle aktualita…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).