Domů » Bleskovky » Pokémon GO si brzy zahrajete i na hodinkách s Android Wear

Pokémon GO si brzy zahrajete i na hodinkách s Android Wear

Společnost Apple na své tiskové konferenci minulý týden ohlásila příchod hry Pokémon GO na hodinky Apple Watch (více informací). Nebude se však jednat o žádnou exkluzivitu, chytání Pokémonů bude zjevně možné i na hodinkách s Android Wear.

pokemon-go-5

Tento objev přinesl server Pokémon GO Hub, jehož členové dekompilovali poslední neveřejnou verzi (0.37.0) hry a nalezli v jejím kódu řádky potvrzující podporu platformy Android Wear. Hra by měla být kompatibilní s většinou současných hodinek, přenos dat mezi hodinkami a smartphonem bude zajišťovat Bluetooth se zabezpečením metodou AES. Hra se měla umět při prvním spuštění na hodinkách adaptovat pro chod na daném hardwaru. Neveřejná verze Pokémon GO na hodinkách Android Wear je údajně plně funkční, tudíž vypuštění aktualizace můžeme očekávat již brzy.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments