Domů » Bleskovky » Pokémon GO si brzy zahrajete i na hodinkách s Android Wear

Pokémon GO si brzy zahrajete i na hodinkách s Android Wear

Společnost Apple na své tiskové konferenci minulý týden ohlásila příchod hry Pokémon GO na hodinky Apple Watch (více informací). Nebude se však jednat o žádnou exkluzivitu, chytání Pokémonů bude zjevně možné i na hodinkách s Android Wear.

pokemon-go-5

Tento objev přinesl server Pokémon GO Hub, jehož členové dekompilovali poslední neveřejnou verzi (0.37.0) hry a nalezli v jejím kódu řádky potvrzující podporu platformy Android Wear. Hra by měla být kompatibilní s většinou současných hodinek, přenos dat mezi hodinkami a smartphonem bude zajišťovat Bluetooth se zabezpečením metodou AES. Hra se měla umět při prvním spuštění na hodinkách adaptovat pro chod na daném hardwaru. Neveřejná verze Pokémon GO na hodinkách Android Wear je údajně plně funkční, tudíž vypuštění aktualizace můžeme očekávat již brzy.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

6 komentářů

 1. pes (neregistrovaný)

  a vydrž v řádu desitek vterin:))))

 2. To ještě někdo hraje?? jak jsem to kolem sebe viděl všude, tak už to skoro nikdo v okolí nehraje…

  • Martin P. (neregistrovaný)

   Ano pokles hráčů je velký , kdo byl schopný tak už má „dohráto“ a hra mu nic nového nepřinese.

   • Pokud se nepletu, přibylo tam 100 pokémonů:)

   • reuni (neregistrovaný)

    to se uni pletes

   • To je možné, po týdnu a odhalení, kde přesně leží „pay to win“ jsem to odinstaloval, takže už jen info, co kde zaslechnu. A mám pocit, že někdo zmiňoval +100 pokémonů. Tak asi jen ztraceno v překladu. Takže hra nic nepřinesla.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).