Domů » Bleskovky » Pokémon GO dostává update: nové postavičky a speciální vánoční Pikachu

Pokémon GO dostává update: nové postavičky a speciální vánoční Pikachu

Hra Pokémon GO byla hitem letošního léta, poté však začal rychle zájem hráčů upadat. Vývojářské studio Niantic se nicméně stále stará o udržení pozornosti a snaží se do hry přidávat nový obsah. Nyní například vyšla aktualizace, která přidává nové Pokémony.

Pokémon GO - More Pokémon are here!

Bohužel jejích kompletní seznam zveřejněn nebyl, pouze víme, že se z vajec budou moci vylíhnout Togepi a Pichu a několik dalších postaviček z videoher Pokémon Gold a Pokémon Silver. Kromě toho bude možné od dnešního dne do 29. prosince odchytit speciální limitovanou edici Pikachu se „santaclausovskou“ čepicí.

holiday-pikachu

Pokémon GO: Velký průvodce pro hráče, tipy & triky, návod

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. No, to je ale důležitá bleskovka na SM. Chápu, že na nějakém infantilním serveru, který navštěvují děti je to napsané, ale tady.

  2. Pokemon go jeste dneska nekoho zajima?

  3. Konečně je ve hře nějaká další změna!Nový Vánoční Pikachu je roztomilý :-))
    [odkaz]

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).