Domů » Bleskovky » Pokémon Go dostane zatím největší aktualizaci: přinese 80 nových Pokémonů

Pokémon Go dostane zatím největší aktualizaci: přinese 80 nových Pokémonů

Hra Pokémon Go se stala hitem loňského léta, celkem byla stažena na 650 milionů zařízení a podle posledních informací se celkové tržby z této hry vyšplhaly na 1 miliardu dolarů. Zájem o hru nicméně postupně opadá, a proto vývojářské studio Niantic musí neustále pracovat na novém obsahu. Aktuálně je na spadnutí aktualizace, která bude svým rozsahem v krátké historii hry dosud největší.

Po updatu bude po světě běhat 80 nových druhů Pokémonů, zejména z regionu Johto, s nimiž jste se mohli setkat v konzolových hrách Pokémon Gold a Silver, např. Chikorita, Cyndaquil či Totodile. Všichni noví Pokémoni budou k mání v „divočině“, nebude je tedy nutné líhnout z vajec.


pokemongo-avatar-1

Mezi další novinky můžeme zařadit nové avatary, nové prvky pro změnu vzhledu vašeho trenéra, nové možnosti evoluce starších Pokémonů, a dvě nové bobule na lákání Pokémonů – jedna je zpomalí, druhá zdvojnásobí počet odměn, které za chycení dostanete. Aktualizace má být dostupná ještě tento týden.

Pokémon GO: Velký průvodce pro hráče, tipy & triky, návod

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
600
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Prasatko
Anonym
Prasatko

no to jsem zvedavy, uz je to solidni nuda, kdyz ma clovek temer vsechny dostupne pokemony,…

puch
Anonym
puch

To je ale vas problem, ze cele PoGo jste zredukoval pouze na zaplneni pokedexu… :D

Prasatko
Anonym
Prasatko

No. A jaký další cíl v tom je? Obsazování gymu je děsně zdlouhavé a dost nudné. Navíc to kromě pár penízků nemá vůbec žádný smysl. Kdyby se aspoň bojem Pokémoni trénovali a přibývalo jim cp. Nebo kdyby dobít lvl10 gym netrvalo půl hodiny. Tak by to mělo smysl. Takhle zbývá jen chytání a evolvovani pidgey.a chození s vejcema. Kdyby třeba arény moji barvy dávaly hodně věcí ve stylu prvního háčků dne. Nebo tak. Prostě mi to přijde proti ingsessu hodně odflaknute

puch
Anonym
puch

“ Kdy připravovaný update Pokémon Go vyjde, zatím nevíme, tento týden to však ještě být nemá.“

Niantic pise, ze to vyjde koncem tydne, tohoto, tak nevim, co tady špekulujete.

Jakub
Anonym
Jakub

Už to je ale ti pokémoni nic moc