Cena:

Pojďte pro nás psát: SmartMania.cz hledá recenzenta

SmartMania.cz hledá posily do redaktorského týmu na pozici recenzent zařízení. Pokud tě baví chytré telefony a tablety (klidně i ta-ble-ty) :-), sleduješ dění ve světě mobilních operačních systému a zajímáš se o techniku všeobecně, pak možná hledáme právě tebe. Chceme redaktora s názorem, který je schopný objektivně zhodnotit testovaná zařízení; redaktora se smyslem pro detail, který dokáže zařízení pečlivě otestovat a v neposlední řadě redaktora spolehlivého, který dobře odvede svou práci.

Co požadujeme?
– nadšení pro věc
– znalost českého jazyka & kvalitní psaný projev
– zkušenost s tvorbou obsahu
– pečlivé testování zařízení
– včasné odevzdávání recenzí
– bydliště na území Prahy 
– minimální věk 18 let 

Co nabízíme?
– finanční ohodnocení za každou recenzi
– zápůjčky nejnovějších telefonů, tabletů & příslušenství
– vstupy na tiskové konference a akce partnerů
– práce ve volném čase z pohodlí domova

 
Ice Cream Sandwich nebo Mango?

Pokud si myslíš, že hledáme právě tebe, pošli nám na e-mail redakce(zavinac)smartmania(tecka)cz krátkou recenzi jedné z „dobrot“ na obrázku (stačí 3 – 4 odstavce). Do předmětu uveď „Recenzent“ a nezapomeň připsat své jméno a věk. Autory zajímavých a originálních textů budeme kontaktovat s nabídkou spolupráce. Případné dotazy můžeš směřovat do komentářů nebo na uvedený e-mail.

 
Nebo se raději zakousneš do jablka či slupneš ostružinu?

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.