Domů » Bleskovky » Pojďte pro nás psát: SmartMania.cz hledá recenzenta

Pojďte pro nás psát: SmartMania.cz hledá recenzenta

SmartMania.cz hledá posily do redaktorského týmu na pozici recenzent zařízení. Pokud tě baví chytré telefony a tablety (klidně i ta-ble-ty) :-), sleduješ dění ve světě mobilních operačních systému a zajímáš se o techniku všeobecně, pak možná hledáme právě tebe. Chceme redaktora s názorem, který je schopný objektivně zhodnotit testovaná zařízení; redaktora se smyslem pro detail, který dokáže zařízení pečlivě otestovat a v neposlední řadě redaktora spolehlivého, který dobře odvede svou práci.

Co požadujeme?
– nadšení pro věc
– znalost českého jazyka & kvalitní psaný projev
– zkušenost s tvorbou obsahu
– pečlivé testování zařízení
– včasné odevzdávání recenzí
– bydliště na území Prahy 
– minimální věk 18 let 

Co nabízíme?
– finanční ohodnocení za každou recenzi
– zápůjčky nejnovějších telefonů, tabletů & příslušenství
– vstupy na tiskové konference a akce partnerů
– práce ve volném čase z pohodlí domova

 
Ice Cream Sandwich nebo Mango?

Pokud si myslíš, že hledáme právě tebe, pošli nám na e-mail redakce(zavinac)smartmania(tecka)cz krátkou recenzi jedné z „dobrot“ na obrázku (stačí 3 – 4 odstavce). Do předmětu uveď „Recenzent“ a nezapomeň připsat své jméno a věk. Autory zajímavých a originálních textů budeme kontaktovat s nabídkou spolupráce. Případné dotazy můžeš směřovat do komentářů nebo na uvedený e-mail.

 
Nebo se raději zakousneš do jablka či slupneš ostružinu?

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

39 komentářů

 1. Skoda tej prahy. Z Bratislavy nehladate nikoho? :)

 2. Paradise (neregistrovaný)

  Nejdřív si říkám dafuq, proč má někdo ku*va psát recenzi na ovoce :D Pak mě to došlo no, maturita mě zlikviduje. …

 3. MM. (neregistrovaný)

  Škoda jen že na území Prahy. Zájemců z jiných měst by zcela jistě bylo dost.

  • O tom nepochybujeme, šikovných autorů je všude dost, ale bohužel na koordinaci by to už bylo složitější, proto hledáme někoho z Prahy.

 4. JK (neregistrovaný)

  Zajímalo by mě, zda pobyt v Praze požadujete i tyto prázdniny. V Praze studuji, ale na prázdniny už mám jiné plány. Na druhou stranu jsem si chtěl recenzování vždycky vyzkoušet ;-)

 5. Obávám se, že bych nepsal dostatečně nadšené recenze a postupně byste přicházeli o mecenáše:-) A jistě mě předem diskvalifikuje již prozrazená úroveň znalost češtiny v plkách pod články/diskusi:-D

 6. Škoda, že nehledáte externistu v Jižních Čechách :-D

  • Na jihu je krásně, ale jak jsem psal výše, kvůli rychlé koordinaci je podmínkou Praha.

  • Kunta Kinte (neregistrovaný)

   omg, posta snad funguje vsude, tak proc tyhle vymysly? nakonec pokud vim jeste nedavno smartmania vznikala nekde v horni dolni a taky recenze vychazely…no vas problem, v PRG si schopny lidi najdou vynosnejsi job nez psani recenzi a mimoprazsky, ktery nemaj jinak tolik prilezitosti, diskriminujete, takze se sami pripravite o kvalitu..

  • Mathew (neregistrovaný)

   Chlape, ve vsi uprimnosti, ty ses hodne mimo realitu…

  • Kunta Kinte: Díky za váš názor, jen nechápu, proč hned tak útočně. Myslím, že vy do fungování serveru nevidíte, ale částečně jsem to zdůvodňoval v tomto komentáři [odkaz]

   Nikoho diskriminovat nechceme a časem tým zase budeme rozšiřovat, ale teď potřebujeme vytvořit jádro recenzentů v Praze.

 7. jahudkovaterez (neregistrovaný)

  Škoda.. Až budete hledat někoho z Most .. Jsem tu ;)

 8. Gac (neregistrovaný)

  Můžu jako recenzent se zařízením pak mlátit o stůl jako RH ? :D

  • #takUrcite, pokud dodržíš určitý pracovní postup, tzn. zařízení vypadne z krabičky čelem na stůl a přitom zvoláš minimálně 3x „Nokia modrá“, pak ano :)

  • Gac (neregistrovaný)

   Tak to je fajn, díky za info Jirko :D nemohl jsem si pomoct :)

 9. A nechtěli byste expandovat na jih, do úplné díry světa? :D

 10. To je škoda že jen Praha ty jižní čechy jsou tak podcenované :-)Ale po těch letech tlachání na Smartmanii by to byla zajímavá změna. Zdarvím tímto Admina Jerryho. A s klasickým pozdravem Ahoj Olda se loučím

 11. No že bych něco napsal o tom dvojčeti Lumie? Viz pár twítů o N9 :)

 12. Z Prahy nejsem, ale pracuji tam. Dojíždím 6, někdy i 7 dní v týdnu. Bohužel mi všechen čas zabírají zkoušky na VŠ, proto nezbývá než se zeptat, zda je nabídka časově limitována. Díky na info.

  • Dobrých autorů není nikdy dost. Teď bychom rádi team rozšířili o 2 – 3 externisty – recenzenty. Už se nám ozvalo přes 30 zájemců, ze kterých budeme vybírat :)

 13. Koukám, že je tu nějak velké množství jihočechů. To už by stálo za jihočeský #smartpivo sraz! :D

  • To není vůbec špatný nápad. Založíme topic na fóru a uvidíme, kdo se chytne. Byl by si schopný případně nějak pomoci s organizací? :)

 14. Jsem sice z Otrokovic, ale o tuto pozici bych měl vážný zájem, dalo by se s tím něco dělat? :)

  • Moc rádi bychom vyšli vstříc, ale kvůli flexibilitě je podmínkou Praha. Psal jsem to už výše, občas máme zařízení na zápůjčku třeba jen na týden, a nemůžeme si dovolit ztratit X dnů při zasílání balíčku poštou, protože pak by recenzent vše nestihl dostatečně otestovat. Ono se to nezdá, ale občas je včasné sehnání zařízení docela problém a je potřeba jednat rychle :)

 15. Tak jihočeši já jsem z Tábora a co vy ? Ahoj Olda :-)

 16. Měl bych jen rychlý dotaz :) nabídka na posílání ukázkových textů stále platí? Nebo to byla jen „jednodenní“ záležitost. Díky

 17. JMJM (neregistrovaný)

  Tak jenom z Prahy? No teď už je mi jasné, proč je jedna z podmínek umět česky. :-D Ne nic ve zlém, věřím, že se i v Praze najde dostatek lidí, kteří holdují češtině čisté, jako byla v době Veleslavínově. Třeba přistěhovalci z moravy. :-D

  • larva (neregistrovaný)

   Promiň, ale na Moravě se mluví různě, jen ne česky ;)

 18. JMJM: Nevím, z jaké části Moravy konkrétně jsi, ale neznám Moraváka s lokalizací v češtině ;) Tak například … Já su z Třebíča, vodemču dveře a voni tam sedijou a jijou čtyři lidi žlicou polívku :)

 19. Tak už se pomalu prokousáváme došlými příspěvky a během zítřka nebo v pondělí budeme vybrané autory kontaktovat. Díky všem za účast a pokud máte chuť, klidně se ještě můžete zapojit.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).