Domů » Bleskovky » Pohled, který bolí. Zlomené Xiaomi Mi 11 připomíná ohebné véčko

Pohled, který bolí. Zlomené Xiaomi Mi 11 připomíná ohebné véčko

Ačkoliv nový smartphone Xiaomi Mi 11 je v prodeji teprve dva týdny, na čínské sociální síti Weibo se už objevil první zdemolovaný kus tohoto zařízení. Majitel telefonu je bohužel neznámý.

Z fotky je zřejmé, že telefon je ohnutý až do úhlu asi 90 stupňů a odneslo to zadní sklo, které je kompletně rozpraskané. Displej asi nebude vypadat o moc lépe.

Zlomený smartphone Xiaomi Mi 11
Zlomený smartphone Xiaomi Mi 11

Není jasné, jakým způsobem byl telefon takto poničen. S trochou nadsázky se dá spekulovat o snaze majitele vytvořit z něj skládací smartphone.

Xiaomi Mi 11 je vybaveno nejnovějším čipem Snapdragon 888 a zakřiveným 2K panelem s frekvencí až 120 Hz. Velká baterie s kapacitou 4600 mAh umí několik způsobů nabíjení. Nejrychlejší je 55W drátové nabíjení, nabízí ale i 50W bezdrátové nabíjení a nebo dokonce reverzní 10W nabíjení. Z další výbavy je nutno zmínit 100MPx fotoaparát Samsung HMX a dvojici reproduktorů Harman Kardon.

xiaomi mi 11 6
Xiaomi Mi 11

Tělo smartphonu je z hliníkového rámu, který je na obou stranách pokryt skleněnou vrstvou. Je zde použito aktuálně nejodolnější sklo Corning Gorilla Glass Victus, ani to ale nepomohlo prvnímu poškozenému kusu.

Adam Bělunek

Baví mě Apple, kvalitní audio-video technika a obecně chytrá řešení, která fungují. Volné dny se snažím trávit na kole v bikeparcích a trailcentrech, nebo na horách s batohem na zádech. Užívám si dobrou hudbu, občas zajímavou knihu a rád cestuji.

7 komentářů

  1. A ja k cemu je ten telefon dobry. Uz viim :)

  2. Konečně krásný pohled.

  3. Pan inkognito

    Zpráva roku 2021, někdo zlomil telefon, tvl

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).