Domů » Bleskovky » Podzimní update Windows 10 je hotov. Ještě opravit pár chyb a může jít ven

Podzimní update Windows 10 je hotov. Ještě opravit pár chyb a může jít ven

Už v září by měla být vypuštěna další velká aktualizace pro Windows 10, tentokráte nazvaná Fall Creators Update. Její funkce mohou již několik měsíců testovat Insideři, příští měsíc by se měli dočkat všichni uživatelé.

O tom, že je Microsoft s vývojem v cílové rovince, dokazuje i několik posledních aktualizací testovací verze v Insider programu, které již nepřináší žádné viditelné novinky, zato jsou doprovázeny dlouhým seznamem opravených chyb. To je případ i posledního sestavení s číslem 16278 z tohoto týdne, které si mohou stáhnout uživatelé zapojení do přísunu aktualizací v rychlém kruhu.

Microsoft chce poslední týdny využít k aktivnímu vyhledávání chyb a ladění systému, do vydání podzimního Creators Updatu čeká Insidery častější přísun nových sestavení. Mezitím si v Redmondu začínají připravovat půdu pro další velký update, který dorazí příští rok na jaře.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments