Podpořte SmartManii v hlasování o zařazení do HTC BlinkFeed (výsledky)

Přátelé a příznivci chytrých zařízení, děkujeme vám za podporu! Tajně jsme si přáli, abychom se dostali alespoň do TOP3, ale takhle krásný výsledek jsme opravdu nečekali. Moc si toho vážíme a ještě jednou děkujeme všem, kteří pro nás hlasovali :-)

 

Původní text

České zastoupení společnosti HTC spustilo sérii dotazníků ke službě HTC BlinkFeed. Jejím cílem je zjistit, které české online portály považují uživatelé a fanoušci značky HTC za nejpopulárnější. Na sociálních sítích Facebook a Twitter proběhne od úterý 2. dubna do soboty 6. dubna celkem pět anket v kategoriích sport, zpravodajství, technologie, filmy a hudba, ostatní. Uživatelé tak mají jedinečnou možnost ovlivnit finální zastoupení českých online portálů v telefonu HTC One.

 

Právě dnes do půlnoci probíhá anketa mezi technologickými weby a budeme velice rádi, pokud mezi ně nominujete i náš portál SmartMania.cz. Vyplnění formuláře nezabere ani minutu – stačí pouze vybrat oblíbený web, zadat jméno a e-mail. Několik vybraných šťastlivců navíc HTC odmění drobným dárkem.

Vyplnit formulář

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku