Domů » Bleskovky » Podoba Huawei P40 prozrazena. Modul s fotoaparáty bude výrazně vystouplý

Podoba Huawei P40 prozrazena. Modul s fotoaparáty bude výrazně vystouplý

Máme pro vás první oficiální obrázek smartphonu Huawei P40. O jeho zveřejnění se postarala zahraniční stránka 91mobiles.com a my si díky němu můžeme udělat velmi dobrou představu o tom, jak bude telefon vypadat. Na zadní straně najdeme tři fotoaparáty doplněné duální přisvětlovací diodou. Celý modul s fotoaparáty bude celkem výrazně vystupovat nad zadní stranu.

Huawei P40
Huawei P40 na uniklém oficiálním snímku

Při pohledu na přední stranu si nelze nevšimnout kruhového výřezu pro duální selfie kamerku v levém horním rohu. O hardwarových parametrech se toho zatím příliš mnoho neví. Hnacím motorem Huawei P40 by měl být osmijádrový Kirin 990 s podporou 5G sítí. Počítá se také s nejnovějším Androidem 10 doplněným o prostředí EMUI 10, avšak bez Google služeb. Ty zde budou nahrazeny balíčkem Huawei Mobile Services. Rozlišení displeje by mělo být Full HD+, velikost by měla být 6,1 či 6,2 palce.

Podle serveru 91mobiles.com bychom se oficiálního představení celé modelové řady Huawei P40 měly dočkat 18. března na tiskové konferenci v Paříži.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jarda
Anonym
Jarda
Offline

Hezký Samsung….

Tomáš
Anonym
Tomáš
Offline

Tohle uspořadání fotoaparátu měl první Huawei ty Samsungu.

TomasSX1
Uživatel
TomasSX1
Offline

Skor narazal asi na prednu kamerku ala S10+

Martin123
Uživatel
Martin123
Offline

Tu měla první zase Nova od Honor 😁

Dealler
Uživatel
Dealler
Offline

Obdelníkovej model opravdu Huawe první neměl, je to teď v podstatě designovej znak všech Samsungů, spolu s průstřelem uprostřed.

Jenda F.
Anonym
Jenda F.
Offline

Škoda těch Google služeb. Fotit bude určitě líp než ta šaškaárna s 10 optikami.