Domů » Bleskovky » Podívejte se na obrovskou luxusní skládací televizi. Váží přes tunu a její cena atakuje 10 milionů korun

Podívejte se na obrovskou luxusní skládací televizi. Váží přes tunu a její cena atakuje 10 milionů korun

Libujete si v technologických vychytávkách a oslovil vás trend skládacích telefonů? Pak možná oceníte i produkt australské společnosti C Seed, která připravila 165″ skládací televizi s modelovým označením M1, která může zmizet v podlaze stisknutím jednoho tlačítka.

c seed m1 2

Jedná se o MicroLED zobrazovač se zmíněnou uhlopříčkou 165″ (419 cm) a rozlišením 4K. Televize je uložena v hliníkovém šasi, které se na přání majitele vynoří z podlahy a ze zvláštně vypadajícího sloupu rozprostře obrazovku do prostoru. Obraz se chlubí podporou HDR Plus, věrným podáním barev a ani fanoušci pořádného ozvučení nepřijdou zkrátka.

C SEED M1 - The World´s First Foldable 165 Inch MicroLED TV

C Seed totiž model M1 osadil 250W širokoúhlými reproduktory spolu se subwooferem o výkonu 700 W. Celá instalace pak váží 1350 kilogramů. Stejně jako ohebné telefony, i zde se musí zájemce plácnout přes kapsu, za televizi si totiž výrobce řekne 400 000 dolarů, tedy přes 8,6 milionu Kč.

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.

3 komentářů

  1. Zrovna u televize mi to přijde zbytečné. Když potřebuju telku schovat ve zdi, vyjde 1000x levněji koupit normální telku a před ní udělat pojizdnou stěnu nebo tak něco. A u tohoto řešení v zemi, řekněte mi jaký je rozdíl jestli výkopu šachtu pro obří kvádr a do něj dam telku za 10 Mega a nebo ušetřím balík, koupím kvalitou možná i lepší telku klasickou tam třeba za půl míče a vykopu ji šachtu podlouhlou úzkou.

    • Řekl bych že že většina zájemců o toto řešení nad tím nebude takto přemýšlet, budou to lidé co chtějí proste to nejvíc exkluzivní co se dá koupit a nějaká kvalita TV jim bude někde. Samozřejmě to ale nemůže byt úplný šunt. Co by mě spíš zajímalo jak moc budou vidět přechody na TV.

    • Jsou to plně bezrámečkové panely, takže přechody by tam neměly být. Spíš bych se obával barevného zobrazení, kdy nějaký panel bude ulítávat s barvama, ale za tu cenu bych řekl, že v tom bude i kalibrace na místě.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).