Domů » Bleskovky » Podívejte se, jak vypadaly prototypy první generace Apple Watch

Podívejte se, jak vypadaly prototypy první generace Apple Watch

Na internet se dostaly snímky několika vzácných originálních prototypů první generace chytrých hodinek Applu. Všechny jsou první generaci, která byla na trh uvedena v roce 2015, podobné, nicméně jsou zde některé markantní rozdíly v designu a umístění senzorů.

Za fotografiemi stojí sběratel prototypů Giulio Zompetti, podle nějž prototypy hodinek pocházejí z továren na zpracování elektronického odpadu. I když jsou všechny rozbité, klíčové komponenty jsou prý nedotčené a je možné je opravit. To také Zompetti plánuje a poté je hodlá prodat. Věří, že za ně utrží tisíce dolarů.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.

Diskuze k článku

  1. fuj, pěkně hnusnej kus šrotu.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).