Sledujte nás na YouTube

Podívejte se, jak vypadá jedna z prvních chystaných her pro HTC Re Vive

Nová vlajková loď HTC One (M9) na veletrhu MWC zase tolik nepřekvapila, o to větší překvapení však způsobila helma pro virtuální realitu RE Vive, kterou tchajwanský výrobce vyvinul společně s herní legendou Valve. Podle ohlasů těch, kteří si měli možnost Vive vyzkoušet, se jedná o naprostou revoluci ve virtuální realitě, která o míle předběhla všechny své konkurenty.

Na YouTube se nyní dostala ukázka ze hry The Gallery: Six Elements, kterou mají na starosti vývojáři ze studia CloudHead Games. Tato hra byla zafinancována přispěvateli na Kickstarteru, a přestože byla primárně vyvíjena pro Oculus Rift, objeví se i její verze právě pro HTC Re Vive. 

Ač vám toto video na YouTube neposkytne kýžený zážitek z virtuálního světa, můžete alespoň získat představu, jak může hra pro HTC Re Vive vypadat. Působivá je zejména interakce s vlastními končetinami, která posouvá virtuální hraní o další krůček dále. Snad HTC a Valve stihnou vypustit tento zajímavý kus hardwaru podle svých plánů do konce letošního roku a doufáme, že alespoň jeden exemplář zavítá i k nám do redakce. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

  1. Xerousek (neregistrovaný)

    Vypadá to dost dobře, jenže mám tak trochu obavy, že to bude hodně zabugované, ohledně her..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *