Domů » Bleskovky » Podívejte se, jak vypadá jedna z prvních chystaných her pro HTC Re Vive

Podívejte se, jak vypadá jedna z prvních chystaných her pro HTC Re Vive

Nová vlajková loď HTC One (M9) na veletrhu MWC zase tolik nepřekvapila, o to větší překvapení však způsobila helma pro virtuální realitu RE Vive, kterou tchajwanský výrobce vyvinul společně s herní legendou Valve. Podle ohlasů těch, kteří si měli možnost Vive vyzkoušet, se jedná o naprostou revoluci ve virtuální realitě, která o míle předběhla všechny své konkurenty.

Na YouTube se nyní dostala ukázka ze hry The Gallery: Six Elements, kterou mají na starosti vývojáři ze studia CloudHead Games. Tato hra byla zafinancována přispěvateli na Kickstarteru, a přestože byla primárně vyvíjena pro Oculus Rift, objeví se i její verze právě pro HTC Re Vive. 

Ač vám toto video na YouTube neposkytne kýžený zážitek z virtuálního světa, můžete alespoň získat představu, jak může hra pro HTC Re Vive vypadat. Působivá je zejména interakce s vlastními končetinami, která posouvá virtuální hraní o další krůček dále. Snad HTC a Valve stihnou vypustit tento zajímavý kus hardwaru podle svých plánů do konce letošního roku a doufáme, že alespoň jeden exemplář zavítá i k nám do redakce. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Xerousek (neregistrovaný)

    Vypadá to dost dobře, jenže mám tak trochu obavy, že to bude hodně zabugované, ohledně her..

    • Fore (neregistrovaný)

      Já bych se spíš bál toho, že po hodině už nebude jak hrát, jelikož dojde baterka…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).