Domů » Bleskovky » Podívejte se, jak nahrává video iPhone 4S (aktualizováno)

Podívejte se, jak nahrává video iPhone 4S (aktualizováno)

iPhone 4S se může pochlubit novou optikou, která by měla zajistit kvalitní fotografie a video. Na internetu už se objevila celá řada uživatelských snímků a videí, ze kterých je zřejmé, že iPhone 4S bude útočit na pozici krále fotomobilů. Nás zaujalo video od Benjamina Dowieho, který během dne pořizoval různé krátké záznamy a následně z nich sestříhal ucelený klip. Výsledek vypadá opravdu dobře, posuďte sami.

Doporučujeme také následující video od tiPb.com, ve kterém autorka otestovala jak přední 2Mpx kamerku, tak i zadní full HD kameru.

iPhone 4S Video Camera test

A pokud vás zajímá, jak iPhone 4S fotí, mrkněte se do této galerie na serveru Flickr.com, ve které najdete celou řadu uživatelských snímků.

Aktualizováno v 15:15: Náš čtenář nám dal tip na další zajímavé video, ve kterém je srovnáván záznam z digitální zrcadlovky Canon EOS 5D Mark II a iPhonem 4S.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

9 komentářů

 1. Mmm tak natáčí to hezky =)

 2. Mě se to nelíbí, já mám rád svoje zmršené do růžova od HTC:-)

  Ne vážně, je to docela mazec. Ne nadarmo se říká, že je iPhone 4S prubířský kámen pro Apple, zda je možné prodat aktualizovaný produkt směrem ke kvalitě, než k honěním se za tech. parametry. No vše prozatím nasvědčuje tomu, že více než dobře:-)

 3. Jirka: Jeste sem klidne prihod tohle video. iPhone 4S ve srovnani s DSLR za 3000$.

  [odkaz]

 4. Tom G (neregistrovaný)

  řek bych, že všem ostatním zabere nějakou dobu, než to doženou…

 5. J85k5 (neregistrovaný)

  Tak nevím, ale videa mají barevný nádech alá HTC :( Ale chápu, že je to telefon a né kamera :) jen škoda, že tu není video v noci ve tmě to si myslim, že bude docela hrůza, alespoň ip4 to vůbec neuměl (i fotit).

  • No já bych k tomu poznamenal jenom jediné – kdyby libovolnej model konkurenčního telefonu uměl nahrávat videa ve tmě tak dobře, jako původní iPhone 4, tak by to byl neuvěřitelnej kvalitativní posun…

   A toho růžového nádechu u těchto záběrů z iP4S jsem si taky všiml, ale není to zas tak moc výrazné a pořád, natož jako u HTC.

 6. josef (neregistrovaný)

  lidi koukejte na tohle…to posouvá mobil uplně někam jinam.pro fanšmejkry :) [odkaz]

 7. Dobrý no…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).