Domů » Bleskovky » Podívejte se, jak nahrává video iPhone 4S (aktualizováno)

Podívejte se, jak nahrává video iPhone 4S (aktualizováno)

iPhone 4S se může pochlubit novou optikou, která by měla zajistit kvalitní fotografie a video. Na internetu už se objevila celá řada uživatelských snímků a videí, ze kterých je zřejmé, že iPhone 4S bude útočit na pozici krále fotomobilů. Nás zaujalo video od Benjamina Dowieho, který během dne pořizoval různé krátké záznamy a následně z nich sestříhal ucelený klip. Výsledek vypadá opravdu dobře, posuďte sami.

Doporučujeme také následující video od tiPb.com, ve kterém autorka otestovala jak přední 2Mpx kamerku, tak i zadní full HD kameru.

A pokud vás zajímá, jak iPhone 4S fotí, mrkněte se do této galerie na serveru Flickr.com, ve které najdete celou řadu uživatelských snímků.

Aktualizováno v 15:15: Náš čtenář nám dal tip na další zajímavé video, ve kterém je srovnáván záznam z digitální zrcadlovky Canon EOS 5D Mark II a iPhonem 4S.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
diviline
Uživatel
diviline
Offline

Mmm tak natáčí to hezky =)

uni
Uživatel
uni
Offline

Mě se to nelíbí, já mám rád svoje zmršené do růžova od HTC:-)

Ne vážně, je to docela mazec. Ne nadarmo se říká, že je iPhone 4S prubířský kámen pro Apple, zda je možné prodat aktualizovaný produkt směrem ke kvalitě, než k honěním se za tech. parametry. No vše prozatím nasvědčuje tomu, že více než dobře:-)