Domů » Bleskovky » Podívejte se, jak by mohl vypadat letošní Google Pixel 3

Podívejte se, jak by mohl vypadat letošní Google Pixel 3

Na nedávné vývojářské konferenci Google I/O byly představeny některé novinky nadcházející verze systému Android, která se zatím schovává za písmenko P. Finální kód systému bude vypuštěn koncem léta, vzápětí bychom se měli dočkat i nové generace referenčních smartphonů Google Pixel. Jak by mohla nová generace vypadat, zveřejnil na svém Twitteru designer Benjamin Geskin.

Ten nás obvykle zásobuje velmi přesnými rendery chystaných zařízení, které tvoří na základě uniklých materiálů pro výrobce krytů, kdy zná alespoň přibližné rozměry. Tentokráte se mu ale zdrojem stal následující schématický obrázek telefonu v nastavení Androidu P Beta.

Nedá se předpokládat, že toto je finální podoba třetího Pixelu, ale rozhodně by byl takový telefon zajímavý. Rámečky okolo displeje jsou sice tlustší, ale za to jsou široké po všech stranách stejně, díky čemuž je zařízení symetrické v obou osách a nehyzdí jej žádný výřez. Čistotu v designu nenarušují ani ovládací prvky systému Android, které se od příští verze smrsknou do jednoho pilulkového tlačítka dole uprostřed.

Jak by se vám takový Pixel 3 líbil?

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Jelikož fotky z Pixelů a Nexusů jsou pro mě dlouhodobě nejhezčí (a to i když započítám mnohooký Hauvej) a nejkonzistentnější, tak na nový pixel čekám jak na smilování. Akorát vidím problém v tom, že:
    Nebude mít Jack
    Bude mít mizernou baterku.
    Bude mít zas půl roku dětských nemocí

    • Já po měsíci a půl používání Pixel2 stále vidím největší problém v chybějící Micro SD kartě byť mám 128GB. Baterka ok. Na SOT 6 hodin bez problémů (vše zapnuto včetně AOD, ovšem žádné hry). Ale tu vyzkouším betu P tu root. Občas to systém kvůli nevím čemu nezkousne a mám bootloop. Takže znovu nainstaluji vše znovu nebo ze zálohy a tahat kvanta fotek a map je zkrátka oprus. Zvlášť u těch fotek si člověk ani nevšimne, co má v zařízení a co prohlíží přes mobilní data z cloudu a najednou FUP v čudu.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).