Podaří se vám vybudovat kriminální impérium? Na mobily míří hra na motivy Breaking Bad

Společnost Sony a vydavatelství FTX Games oznámily novou hru inspirovanou populárním seriálem Breaking Bad. Jedenáct let po odvysílání pilotního dílu seriálu vyjde na zařízení s operačními systémy Android a iOS free-to-play titul nazvaný Breaking Bad: Criminal Elements. O vývoj se postará studio Plamee. Hra vyjde někdy v průběhu letošního roku.

Fanoušci seriálu se mohou těšit na staré známe postavy, kterými jsou Walter White, Jesse Pinkman, Saul Goodman a další. Hlavním cílem hry bude vytvořit a následně udržovat kriminální operaci. Hráči budou mít k dispozici specifické předměty jako například recepty na přípravu pervitinu. O hratelnosti toho zatím příliš nevíme, titul však pravděpodobně nabídne mix strategie a morálních voleb.Nepřehlédněte

Tony Hawk’s Skate Jam: legendární skejťák dorazil na chytré telefony

Autor článku blank
Marek Bartík
Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Kapitoly článku