Domů » Články » Pocket Snapshot: ovládejte své PPC či SmartPhone z PC

Pocket Snapshot: ovládejte své PPC či SmartPhone z PC

smallPocket Snapshot Professional je aplikace, která umožňuje ovládat vaše PPC nebo Smartphone přímo z počítače. Získání screenshotů nikdy nebylo jednodušší! Pocket Snapshot má hned několik velmi užitečných funkcí.

První je Quick Capture. Pomocí této funkce jednoduchým kliknutím myši či stisknutím jedné klávesy získáte jednotlivé screenshoty.

Další užitečnou funkcí je Animation capture. Pomocí této funkce snadno spojíte několik screenshotů v jednu gif animaci.

Další velmi užitečná funkce se nazývá Clipboard Integration. Ti trošku zběhlejší v angličtině již určitě podle názvu tuší o co se jedná. Pokud potřebujete do nějaké aplikace ve vašem PPC nebo Smartphonu napsat delší text, nikdy tato činnost nebyla snazší. Vytvořte jakkoli dlouhý text v PC, ten pak snadno překopírujte do vašeho PPC nebo SP.

Aplikaci si můžete stáhnout v naší Download sekci a ozkoušet ji na PPC a SP s WM2003, WM2003SE nebo WM 5.0. Další informace naleznete na oficiálních stránkách programu.

2

Zdroj: SmartphoneThoughts.com

Jiří Hálek

2 komentářů

  1. Mno – nikdy nerikej nikdy Aneb urcite znate i SOTI Pocket Controller ([odkaz]), ktery s uspechem pouzivam uz nejaky ten patek (spis rok) a umi presne tohle same

  2. je to mozny ze ty neoficialni WM5 s timhle muzou delat paseku :(

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).