Domů » Články » Pocket SlideShow – prohlížejte si prezentace z PowerPointu ve vašem Smartphonu

Pocket SlideShow – prohlížejte si prezentace z PowerPointu ve vašem Smartphonu

Pocket SlideShow pro SmartphoneUživatelé PocketPC budou jistě znát program Pocket SlideShow, ten nyní přichází v nové verzi určené pro Smartphone telefony. Jedná se o aplikaci ve které můžete pohodlně prohlížet prezentace vytvořené v programu PowerPoint. Aplikace disponuje širokými možnostmi nastavení, velikost prezentace automaticky přizpůsobuje rozlišení vašeho displeje, díky tomu si na své přijdou i majitelé smartphonů jako Motorola Q nebo Samsung i320.

Prezentaci je samozřejmě možné zobrazovat ve fullscreen režimu, a to jak v portrait, tak i landscape módu. Kromě toho Pocket SlideShow podporuje spousty přechodových efektů, zobrazení náhledu jednotlivých stran prezentace, zoomování nebo jednoduché úpravy v podobě změny pořadí snímků a jejich časování. Plná verze programu stojí 15$ a zakoupit ji můžete například na Smartphone.net, demoverzi pro smartphone telefony stahujte z tohoto odkazu.

Náhled programu
animace

Zdroj: SmartphoneThoughts

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).