Domů » Články » Pocket SlideShow – prohlížejte si prezentace z PowerPointu ve vašem Smartphonu

Pocket SlideShow – prohlížejte si prezentace z PowerPointu ve vašem Smartphonu

Pocket SlideShow pro SmartphoneUživatelé PocketPC budou jistě znát program Pocket SlideShow, ten nyní přichází v nové verzi určené pro Smartphone telefony. Jedná se o aplikaci ve které můžete pohodlně prohlížet prezentace vytvořené v programu PowerPoint. Aplikace disponuje širokými možnostmi nastavení, velikost prezentace automaticky přizpůsobuje rozlišení vašeho displeje, díky tomu si na své přijdou i majitelé smartphonů jako Motorola Q nebo Samsung i320.

Prezentaci je samozřejmě možné zobrazovat ve fullscreen režimu, a to jak v portrait, tak i landscape módu. Kromě toho Pocket SlideShow podporuje spousty přechodových efektů, zobrazení náhledu jednotlivých stran prezentace, zoomování nebo jednoduché úpravy v podobě změny pořadí snímků a jejich časování. Plná verze programu stojí 15$ a zakoupit ji můžete například na Smartphone.net, demoverzi pro smartphone telefony stahujte z tohoto odkazu.

Náhled programu
animace

Zdroj: SmartphoneThoughts

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments