Pocket Planes: Nová herní pecka od tvůrců Tiny Tower

Vývojáři ze studia NimbleBit uvolnili do App Store zbrusu novou hru Pocket Planes, která staví na úspěchu „lidského simulátoru“ Tiny Tower, kde jste se starali o vlastní mrakodrap. Už v Tiny Tower byl velký důraz kladen na detaily, které ovlivňovaly průběh celé hry a jinak tomu nebude ani u Pocket Planes, i když herní náplň je v tomto případě úplně jiná.

  

V Pocket Planes se budete starat o přepravování lidí, zavazadel a dalšího nákladu po celém světě. Stejně jako v Tiny Tower, i zde se v průběhu hraní budou objevovat speciální VIP osobnosti, se kterými můžete získat celou řadu bonusů. Herní ekosystém je velice důkladně propracován a po prvním spuštění budete muset věnovat alespoň 10 minut tomu, abyste si jednotlivé prvky a mechanismy osvojili.

Hra je v App Store dostupná zcela zdarma (iPhone + iPad verze) a pokud vás tituly s nádechem „tycoonu“ baví, určitě Pocket Planes vyzkoušejte, nebudete litovat.

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku