PlayStation exkluzivita Horizon Forbidden West láká na vydání novým trailerem

horizon forbidden west

Když v roce 2017 přišlo na trh akční RPG Horizon Zero Dawn, pro spoustu lidí se okamžitě stalo hrou roku. V kůži sympatické zrzky Aloy jste prozkoumávali ruiny starého světa, který se hemžily všemožnými robotickými potvorami. Hra byla oceňována také pro svůj příběh, kterému se nyní chystá pokračování.

Horizon Forbidden West - Story Trailer | PS5, PS4

Horizon Forbidden West navazuje tam, kde původní hra skončila. Opět se chopíme role Aloy, která se vydala směrem na západ, konkrétně do zříceniny San Francisca. Na cestě ji doprovodí staří známí přátelé Erend a Varl a objevit by se měl i Sylens.

Vydání Horizon Forbidden West je už za rohem

Nový trailer má za úkol hráče navnadit na datum 18. února, kdy Horizon Forbidden West vyjde na platformy PlayStation 4 a PlayStation 5. Pokud se už nemůžete dočkat, připravte si pořádnou porci volného času – dohrání Zero Dawn zabralo okolo 30 hodin, přičemž se předpokládá, že délka Forbidden West bude minimálně srovnatelná.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku