Domů » Bleskovky » Planý poplach: úhádnete, jaký systém bude pohánět nové hodinky od Samsungu?

Planý poplach: úhádnete, jaký systém bude pohánět nové hodinky od Samsungu?

Před dvěma týdny se začalo spekulovat o tom, že příští chytré hodinky značky Samsung vymění vlastní operační systém Tizen za Wear OS od Google. Této zprávě dokonce „požehnal“ i informátor @evleaks, který údajně hodinky Gear s Wear OS viděl na rukách zaměstnanců Samsungu. Nyní však svoji vlastní zprávu sám vyvrací.

Údajně se jednalo pouze o jednorázovou akci od Google, která se dostala na zápěstí několika zaměstnanců Samsungu. Zřejmě se ale výměna nestane a Gear S4 bude opět pohánět Tizen OS. Podle spekulací mají hodinky dorazit ve dvou velikostech, patrně i s nějakými novými senzory. K představení by mělo dojít někdy v létě, možná počátkem září na veletrhu IFA v Berlíně.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

  1. Petr (neregistrovaný)

    Logicky, proč by měnili, když tizen funguje dobře…

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *