Domů » Bleskovky » Plants vs. Zombies 2: Dočkáme se na jaře příštího roku

Plants vs. Zombies 2: Dočkáme se na jaře příštího roku

Vývojáři z herního studia PopCap Games přišli s oznámením dalšího pokračování legendární tower-defense hry Plants vs. Zombies (online verze). Těšit se můžeme na vylepšené herní prvky, prostředí, úkoly a hordy nových nepřátel. Vydání hry je naplánováno na konec jara příštího roku a dočkat bychom se měli nejen verze pro Android a iOS, ale také pro Windows Phone 8 a v kuloárech se šušká, že právě verze pro mobilní Windows by se mohla objevit jako vůbec první, protože vývojáři úzce spolupracují s Microsoftem a Nokií.

 

Zdroj

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

7 komentářů

 1. mimonaut (neregistrovaný)

  těšim se. I když jedničku jsem ještě nedohrál.. je to hroznej žrout času a baterky :)

 2. Thab (neregistrovaný)

  Těším se, ikdyž spíš proto, že by mohla zlevnit jednička. Demo se mi líbilo, ale ne až tak, aby obhájilo 10€ cenu (PC verze) :)

 3. uni (neregistrovaný)

  Na hodně předčasná oznámení her jsme u PC zvyklí, ale že by si to zasloužili hry za 5babek pro mobil…. snad se tento trend aspoň zde na SM neuchytí, informační hodnota je poměrně malá.

  • Aaron (neregistrovaný)

   Podstatou zpravicky neni samotna hra, ale informace, ze to bude i pro Windows Phone. Necim se lidi o svetle budoucnosti Microsofti platformy presvedcovat musi ;-)

  • mimonaut (neregistrovaný)

   bože, ty jsi telátko :-)

  • Aaron (neregistrovaný)

   mimonaut: Nejvetsi telata vykrikujou, ze Google krade, kde muze. Viz diskuze na MM, tak pomlc.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *