Domů » Bleskovky » Pivní cesta: Nová česká aplikace pro každého fanouška piva

Pivní cesta: Nová česká aplikace pro každého fanouška piva

Pokud patříte mezi milovníky dobrého piva, pravděpodobně se vám bude líbit nová česká aplikace Pivní cesta, která dělá přesně to, co naznačuje ve svém názvu. Disponuje totiž podrobným seznamem pivovarů nejen v České republice, ale i v Německu, Slovensku či Nizozemsku. Primárně je však zacílená na české pivní degustátory.

Kromě zmiňované mapy v ní najdete i nejbližší pivovary ve vašem okolí. Po zobrazení detailu se můžete dočíst i hodnocení ostatních, těch, kteří již pivovar navštívili. Díky tomu se můžete vyhnout pivovarům, které moc za návštěvu nestojí, nebo naopak vyrazit do těch, které od uživatelů získaly pozitivní hodnocení.

Odkaz na Google Play

V aplikaci najdete pivní deník, do kterého si můžete ukládat informace o navštívených a oblíbených pivovarech. Zajímavou sekcí jsou události, kde najdete tipy na nejrůznější pivní festivaly, hody či slavnosti. Aplikace Pivní cesta je zdarma dostupná pro smartphony a tablety s operačním systémem Android.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

4 komentáře

  1. Nová česká aplikace? A proč jsou u řady pivovarů hodnocení pár měsíců stará, když je aplikace nová? Aplikace není špatná, ale řada detailů ukazuje, že ji autoři vzali hákem… Zařadit třeba Plzeň, Svijany, Klášter a další pivovary mezi minipivovary, to je bez komentáře… Takže, autoři, máte měsíc na nápravu, pak vás zpucuju na Google Play.

  2. Tom (neregistrovaný)

    Fuj android…přidat na Windows 10 Mobile!

  3. pivar (neregistrovaný)

    Upozornil bych pana docenta,že appka není jen o minipivovarech, a z článku to ani tak nevyplývá. Appka byla vydána někdy v létě, ale nyní na podzim prošla velkou revizí a přibívá množství funkcí. Takže z tohoto pohledu je asi nová.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).