Domů » Bleskovky » Peter Chou končí v čele HTC: Nahrazuje jej dosavadní předsedkyně Cher Wang

Peter Chou končí v čele HTC: Nahrazuje jej dosavadní předsedkyně Cher Wang

Ve společnosti HTC došlo ke královské rošádě na těch nejvlivnějších pozicích, zakladatel a dosavadní ředitel Peter Chou byl představenstvem odvolán ze své pozice a jeho židli obsadila spoluzakladatelka HTC a dosavadní předsedkyně Cher Wang.

  

Peter Chou nadále zůstává v HTC, povede laboratoř pro vývoj a inovace budoucích produktů. Důvody výměny generálního ředitele společnost HTC nezveřejnila, na vině může být horší pozice HTC v silně konkurenčním prostředí, které v posledních letech čelí zejména náletu čínských draků.Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
gramatický nácek (neregistrovaný)
Anonym
gramatický nácek (neregistrovaný)

Peter Chou? Tak to tedy nevím. Jeho příjmení je Čó v české transkripci. Dávejte si trochu záležet při přepisování článků z angličtiny. A nebo je rovnou nechávejte v angličtině. Více [odkaz]

bez ohledu na to co kdo říká je správná v českém jazyce pouze česká transkripce.

Zigulik (neregistrovaný)
Anonym
Zigulik (neregistrovaný)

Všechny zahraniční i české weby používají jméno Peter Chou, ostatně i samo HTC ho tak komunikuje, tak co to tady zase vymýšlíš za kraviny? :)

GRAMATICKÝ NÁCEK (neregistrovaný)
Anonym
GRAMATICKÝ NÁCEK (neregistrovaný)

Já kraviny nevymýšlím, to leda ty. Přečti si a hlavně pochop co jsem napsal. U anglických webů je „Chou“ správně. V češtině ne. To že někdo něco špatně přebírá ještě neznamená, že to je správně. Pokud někdo neumí česky a takto to komunikuje, je to jeho problém, ale nikoliv standard.

Zigulik (neregistrovaný)
Anonym
Zigulik (neregistrovaný)

Ale prdlajs, moc to řešíš. Naprosto všude se píše Peter Chou, ve 100 % případů. Tak tady nevymýšlej kraviny. Jak bys to jako chtěl psát? Petr Čivauva? :-D Péťa Čaůú? :) Peter ZdarJakSviňa?

teekey (neregistrovaný)
Anonym
teekey (neregistrovaný)

vymena zakladatele spoluzkladatelkou dava tusit, ze to je vymena pro investory, ze firme neni lhostejny vyvoj akcii, ale fakticky se nic nemeni…

Cheetah007
Uživatel
Cheetah007

Tak je to otazkou casu, kdy se z toho htc vyhrabe a dostane zpet do doby kdy kralovali s WM telefony, kdo vi zda se jim to jeste podari, konkurence je elka a uz preplneno a do rozjeteho vlaku se opravdu spatne naskakuje zpet.

Standa
Uživatel
Standa

Dnes už je potřeba i jiný přístup k produktovému sortimentu. Kdysi si HTC vydobylo věhlas svými specialitkami, jako byl mj. HTC Compact, Universal nebo Advantage. Dnes je naopak třeba dělat unifikované placky a mezi těmi se blýsknout spíš marketingově než reálně.