Sledujte nás na YouTube

Periskop podruhé: HTC už plánuje nástupce své kamerky RE

I když byla neobvykle vypadající kamerka HTC RE představena teprve nedávno, tchajwanská společnost podle deníku Focus Taiwan připravuje jejího nástupce. Tuto informaci prozradil prezident HTC pro Severní Asii Jack Tong s tím, že se bude jednat o zařízení určené pro masový spotřebitelský trh.

  

Prodeje HTC Re za první měsíc bohužel neznáme, nicméně zřejmě předčily očekávání, když je společnost odhodlána připravovat nástupce. Očekáváme, že příští generace nabídne vyšší voděodolnost, přičemž svůj tvar a kompatibilitu se současným příslušenstvím si zachová. V zájmu rozšíření by neměla narůst cena, která je u aktuální verze stanovena na 200 dolarů (4 400 Kč bez DPH).

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *