Domů » Bleskovky » Periskop podruhé: HTC už plánuje nástupce své kamerky RE

Periskop podruhé: HTC už plánuje nástupce své kamerky RE

I když byla neobvykle vypadající kamerka HTC RE představena teprve nedávno, tchajwanská společnost podle deníku Focus Taiwan připravuje jejího nástupce. Tuto informaci prozradil prezident HTC pro Severní Asii Jack Tong s tím, že se bude jednat o zařízení určené pro masový spotřebitelský trh.

  

Prodeje HTC Re za první měsíc bohužel neznáme, nicméně zřejmě předčily očekávání, když je společnost odhodlána připravovat nástupce. Očekáváme, že příští generace nabídne vyšší voděodolnost, přičemž svůj tvar a kompatibilitu se současným příslušenstvím si zachová. V zájmu rozšíření by neměla narůst cena, která je u aktuální verze stanovena na 200 dolarů (4 400 Kč bez DPH).

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).