Domů » Bleskovky » PC Gaming Show na E3 2021: strategie Humankind a nové video z Dying Light 2

PC Gaming Show na E3 2021: strategie Humankind a nové video z Dying Light 2

Tiskové konference na virtuálním videoherním veletrhu E3 nemají pouze velké herní společnosti, ale také významná herní média. Časopis PC Gamer na své tradiční konferenci PC Gaming Show ukazoval především trailery na již ohlášené hry, dočkali jsme se ale i nově oznámených titulů.

pc gaming show
PC Gaming Show byla jako již tradičně zaměřená především na PC hráče

Zombie žánr ne a ne umřít. O jeho popularitě vypovídá mimo jiné titul Dying Light 2, kde vývojáři představili hru v novém světle. Stále se jedná o klasiku žánru, v rámci kterého musíte zabít všechny nemrtvé potvory, jež na své cestě potkáte. Dying Light 2 vyjde 7. prosince na minulou i na současnou generaci konzolí a na PC.

Dying Light 2 trailer | PC Gaming Show E3 2021

Na očekávané RPG Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 si bohužel budeme ještě muset počkat. Čekání si můžeme zkrátit alespoň hrou s podtitulem Swansong od vývojářů z Big Bad Wolf Studio. Trailer nás seznámil s jednou ze tří hlavních postav, kterou je Leysha. Datum vydání nebylo oznámeno, nicméně víme, že se bude jednat o Epic Games exkluzivitu.

Vampire: The Masquerade – Swansong trailer | PC Gaming Show E3 2021

Tahová strategie Humankind potěšila všechny fanoušky série Civilizace. Amplitude Studios si s titulem pořádně vyhráli, aby připomínal klasiku žánru, ale zároveň do něj vnesl svěží vítr. Plná hra dorazí už 17. srpna.

Humankind trailer: Frankie Ward's avatar | PC Gaming Show E3 2021

Oddechová strategie Orcs Must Die 3 byla až doposud exkluzivitou pro Google Stadia, což se naštěstí změní. Hromadného masakrování orků na všechny možné způsoby se dočkáme 23. července na platformách Steam, PlayStation a Xbox.

Orcs Must Die 3 trailer | PC Gaming Show E3 2021

Multiplayerové akce zastupoval titul Lemnis Gate, který sází na netradiční kombinaci žánrů. Má se jednat o tahovou taktickou střílečku z první osoby zasazenou do nekončící smyčky. Během pěti kol máte za úkol upravit minulost tak, aby vám co nejvíce vyhovovala.

Lemnis Gate trailer | PC Gaming Show E3 2021

Kdo by neměl rád dinosaury. Film Jurský park odstartoval doslova paleontologickou mánii, která sice s přibývajícími roky trochu slábne, nicméně velcí ještěři nepřestávají fascinovat. Pokud máte chuť vybudovat vlastní zábavní park s vyhynulými tvory, můžete tak učinit ve hře Jurassic World Evolution 2, která dorazí do konce letošního roku.

Jurassic World Evolution 2 trailer | PC Gaming Show E3 2021

V rámci PC Gaming Show se objevily například také nové tituly Dogeball Academia, bojovka Naraka Bladepoint, Lakeburg Legacies, Songs of Conquest, Project Warlock 2, Soulstice, Gloomwood, Icarus, Warhammer Chaos Gate či WarTales. Nového obsahu se dočká středověká rubačka Chivalry II či EVE Online.

PC Gaming Show @ E3 2021 | Full Show

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).