Domů » Bleskovky » Patnáct modelů od HTC dostane Android 5.0: Známe harmonogram aktualizací

Patnáct modelů od HTC dostane Android 5.0: Známe harmonogram aktualizací

Dosud jsme věděli, že HTC plánuje aktualizovat na Android 5.0 Lollipop své dvě poslední vlajkové lodě HTC One (M7 a M8). To by však bylo plivnutí do tváře majitelům všech ostatních modelů a to si tchajwanský výrobce nemůže ve své situaci dovolit. V první vlně skutečně dostanou nový Android pouze „jedničky“, nicméně další modely budou následovat.

  

Majitelé telefonů HTC One (M7 a M8) z Google Play Edice se mohou těšit jako první – již na přelomu listopadu a prosince. Ty stejné telefony ve standardní výbavě s HTC Sense a předinstalovanými aplikacemi se dočkají na začátku příštího roku, konkrétně v lednu a únoru. V prvním kvartále příštího roku se mají dočkat dualSIM varianty One (M7) a (M8), Desire Eye, Butterfly 2 a One (E8) v klasické a dualSIM variantě.

  

Mezi březnem a dubnem má update přijít pro HTC One Mini 2 a HTC Desire 816, do května by se měly dočkat One Max, One Mini a Butterfly S. Paradoxně není zmíněn nedávno představený Desire 820 prozatím zmíněn nebyl, stejně jako telefony s čipy od MediaTeku. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).