Domů » Bleskovky » Parrot představil vylepšený AR.Drone 2.0 s HD kamerou

Parrot představil vylepšený AR.Drone 2.0 s HD kamerou

-

Parrot na veletru CES (sledujte zpravodajství) představil novou verzi kvadrokoptéry AR.Drone 2.0. Hlavním lákadlem bude integrovaná HD kamera (720p), která bude přes Wi-Fi posílat obraz rovnou do iOS nebo Android zařízení. Přibyl také 3D magnetometr a několik nových ovládacích režimů, se kterými bude létání o poznání jednodušší. U zařízení vybavených gyroskopem bude možné let kvadrokoptéry ovlivnit pouhým nakláněním zařízení. Nová generace AR.Drone 2.0 se na trh dostane v druhém čtvrtletí tohoto roku za 299 USD, tedy zhruba 6 000 Kč. Ovládat ji bude možné prostřednictvím telefonu nebo tabletu s operačním systémem Android a iOS.


- - -  

Tip na článek: Vyzkoušeli jsme netradiční gadget AR.Drone

Zdroj: TheVerge

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).