Parádní trailer na animák Across The Spider-Verse je plný Spider-Manů ze všech koutů pavoučího vesmíru – SMARTmania.cz

Parádní trailer na animák Across The Spider-Verse je plný Spider-Manů ze všech koutů pavoučího vesmíru

across the spider verse
  • Film dorazí do kin 2. června příštího roku
  • Milesovi půjde po krku záporák Spider-Man 2099 ze stejnojmenného komiksu

Pokračování oscarového animáku Spider-Man: Paralelní světy sice dorazí do kinosálů až příští rok, avšak díky nové ukázce se na snímek s názvem Across the Spider-Verse můžeme těšit už nyní. Zdařilý trailer nabízí pohled na další multidimenzionální dobrodružství Milese Moralese a Gwen Stacey, nechybí mu emotivní monolog o důležitých životních hodnotách a vizuálně vypadá snad ještě úchvatněji než předchůdce.

Ačkoliv se ukázka z větší části věnuje jakési rekapitulaci předchozího dění, kterou rámují starostlivé rady do života ze strany Milesovy matky, v několika záběrech se mihne i záporák Spider-Man 2099 ze stejnojmenného komiksu, kterému ve filmu propůjčil hlas herec Oscar Isaac.

Závěrečné vteřiny patří plejádě Spider-Manů ze všemožných komiksových sérií a adaptací. Zahlédnout lze například pavoučí dvojici z PlayStationu. Ve snímku se dále představí třeba i Spider-Man India z fiktivní čtvrti Mumbattan (spojení Bombaje a Manhattanu) či Spider-Punk, který má ke Gwen blíž, než by si Miles přál.guardians of the galaxy volume 3 strazci galaxie 2023 james gunnNepřehlédněte

Ztřeštění Strážci Galaxie 3 v premiérové ukázce. Nechybí nadhled ani stylové vesmírné přestřelky

Spider-Man: Across the Spider-Verse dorazí do kin 2. června příštího roku. V přípravě už je i třetí díl s názvem Beyond the Spider-Verse, s jehož uvedením se v tuto chvíli počítá na 29. března 2024.

Autor článku
Marek Bartík
Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Kapitoly článku