Domů » Bleskovky » Parádní budovatelská strategie Pocket City 2 v přípravě. Podívejte se na první záběry

Parádní budovatelská strategie Pocket City 2 v přípravě. Podívejte se na první záběry

Společnost Codebrew Games zahájila práce na plnohodnotném nástupci úspěšné budovatelské strategie Pocket City. Chystané pokračování nabídne plnohodnotnou 3D grafiku, o čemž se můžete přesvědčit na prvních zveřejněných záběrech. O více informací se tvůrci bohužel nepodělili, nicméně lze očekávat, že vyjma grafického zpracování půjde novinka ve stopách povedeného prvního dílu.

pocket city 1

Původní hra z roku 2018 zaujala především přístupnou, zároveň však komplexní hratelností, povedeným ovládáním na mobilních obrazovkách i absencí mikrotransakcí.

Také v pokračování se nejspíše dočkáme budování dopravní infrastruktury, vylepšování budov či vytváření průmyslových a obytných zón, zkrátka všech aspektů městského plánování. Chybět snad nebudou ani bláznivější možnosti, které nebývají pro budovatelské strategie tak běžné – na bezmocné obyvatele vaší metropole jste mohli například poslat ničivé tornádo, či je naopak potěšit uspořádáním nezapomenutelného večírku.

 

 

 

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments