Domů » Bleskovky » Parádní budovatelská strategie Pocket City 2 v přípravě. Podívejte se na první záběry

Parádní budovatelská strategie Pocket City 2 v přípravě. Podívejte se na první záběry

Společnost Codebrew Games zahájila práce na plnohodnotném nástupci úspěšné budovatelské strategie Pocket City. Chystané pokračování nabídne plnohodnotnou 3D grafiku, o čemž se můžete přesvědčit na prvních zveřejněných záběrech. O více informací se tvůrci bohužel nepodělili, nicméně lze očekávat, že vyjma grafického zpracování půjde novinka ve stopách povedeného prvního dílu.

pocket city 1

Původní hra z roku 2018 zaujala především přístupnou, zároveň však komplexní hratelností, povedeným ovládáním na mobilních obrazovkách i absencí mikrotransakcí.

Také v pokračování se nejspíše dočkáme budování dopravní infrastruktury, vylepšování budov či vytváření průmyslových a obytných zón, zkrátka všech aspektů městského plánování. Chybět snad nebudou ani bláznivější možnosti, které nebývají pro budovatelské strategie tak běžné – na bezmocné obyvatele vaší metropole jste mohli například poslat ničivé tornádo, či je naopak potěšit uspořádáním nezapomenutelného večírku.

 

 

 

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

2 komentářů

  1. Pocket Builder? Tak nevim jak tezke je zkopirovat nazev hry z prilozeneho tweetu kde je jasne napsane Pocket City 2 🤣🤣🤣 a zadny pocket builder ani v app store neni, maximalne tak pocket build a to neni od stejneho vyvojarskeho tymu.

    • Marek Bartík

      Hezký den,

      děkujeme za upozornění, máte samozřejmě pravdu, opraveno.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).