Domů » Články » Soutěžíme s PanzerGlass: vyhrajte prémiová skla a ochranné kryty

Soutěžíme s PanzerGlass: vyhrajte prémiová skla a ochranné kryty

Ve spolupráci se značkou PanzerGlass jsme pro vás připravili soutěž o tři prémiová tvrzená skla PanzerGlass a tři odolné ochranné kryty ClearCase dle vlastního výběru. Pokud to s ochrannou svého smartphonu myslíte vážně, určitě byste investici do tvrzeného skla či ochranného obalu neměli podcenit, a my vám nyní dáme možnost jednu z těchto položek vyhrát.

PanzerGlass soutěž
Soutěžíme s PanzerGlass: vyhrajte prémiová skla a ochranné kryty dle vlastního výběru (ilustrační fotografie)

Získat výhru je tak jednoduché…

Tentokrát není potřeba odpovídat na žádné soutěžní otázky :-) Nicméně pro získání výhry přece jenom drobnou aktivitu budete muset vyvinout – stačí pouze, abyste začali sledovat náš profil @smartmania.cz na Instagramu a následně vyplnili formulář níže.

Working at PanzerGlass

Nic dalšího k fotografii není potřeba psát, ale pokud máte nějakou vtipnou historku se svým telefonem, můžete nám ji napsat do soutěžního formuláře (nepovinné). Pak už jen stačí vyplnit soutěžní formulář níže a doufat, že právě vaše odpověď přijde ve správném soutěžním pořadí.

Pravidla soutěže s PanzerGlass

1. Pořadatelem soutěže je společnost SMARTMania s.r.o. se sídlem Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, IČ: 026 64 569, sp. zn.: C 222000 vedená u městského soudu v Praze jako provozovatel serveru SMARTmania.cz, (dále jen „Pořadatel“).

2. Soutěž se koná v termínu od 14. května 2019, 12:00 a končí po dosažení 299. správných odpovědí, nejpozději však 21. května 2019, 23:59.

3. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky a osoby s trvalým nebo obvyklým bydlištěm na území České republiky.

4. Šanci na výhru mají pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), přihlásí se k odběru našeho profilu @smartmania.cz na Instagramu a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. První tvrzené sklo PanzerGlass dle vlastního výběru získá ten, jehož odpověď dorazí 49. v pořadí, druhé tvrzené sklo získá 99. odpověď, třetí tvrzené sklo získá 149. odpověď. První ochranný kryt ClearCase získá 199. odpověď, druhý kryt získá 249. odpověď a třetí kryt získá 299. odpověď.

6. Tvrzené sklo nebo ochranný si výherce bude moci vybrat z kompletní nabídky značky PanzerGlass určené pro český trh. Přehled smartphonů, pro které jsou skla a kryt dostupné, najdete například na Alza.cz.

7. Každý výherce bude pořadatelem soutěže kontaktováni na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry, a to nejpozději do 24 hodin od skončení soutěže. Jméno výherce ve tvaru P. Novák (příklad) bude zveřejněno v samostatném článku na serveru SMARTmania.cz po ukončení soutěže.

8. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Pořadatel si vyhrazuje právo smazat duplicitní nebo podvodné záznamy.

9. Pořadatel soutěže se zavazuje, že údaje poskytnuté soutěžícími použije pouze pro vyhodnocení soutěže, a ne pro žádné jiné účely. Údaje, které získáme od výherce (jméno, příjmení, název Instagram profilu, adresa a e-mail) budou využity pouze pro zaslání výhry.

10. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a cenu. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu a nelze ji vymáhat právní cestou.

11. V případě, že výherce na informační e-mail neodpoví do 48 hodin od jeho odeslání Pořadatelem, bude automaticky vybrán další výherce v pořadí a původnímu výherci nárok na výhru zaniká (tedy například na místo výherce s 49. správnou odpovědí připadne výherce s 50. správnou odpovědí).

12. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti SMARTmania s.r.o., redaktoři serveru SMARTmania.cz a osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k pořadateli.

Soutěž již byla ukončena. Tvrzená skla PanzerGlass vyhrávají:

  • Jan V.
  • Matěj T.
  • Viktor D.

Ochranné kryty ClearCase získávají:

  • František V.
  • Čeněk L.
  • Ivo R.

Výhercům gratulujeme!

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.