Domů » Bleskovky » Palec nahoru! Lenovo neplánovaně vypustí Oreo i pro Moto G4 Plus. Jaké jsou důvody?

Palec nahoru! Lenovo neplánovaně vypustí Oreo i pro Moto G4 Plus. Jaké jsou důvody?

Společnost Lenovo vydala v minulém týdnu oficiální seznam smartphonů Moto, které se mohou těšit na nový Android 8.0 Oreo (více informací). V seznamu chybí populární modely Moto G4 a G4 Plus z loňského roku, byť Lenovo ve svých tiskových materiálech pro druhý jmenovaný Oreo původně slibovalo.

A právě tento jednoduchý plakát nakonec přinutil Lenovo obrátit kartu. Společnost se na blogu omlouvá za chybu v marketingových materiálech, neboť smartphony řady Moto G jsou obvykle vydávány s příslibem jedné systémové aktualizace, a ta již letos s povýšením na Android 7.0 Nougat proběhla. Nicméně pro Lenovo je údajně velmi důležité plnit sliby, a proto model G4 Plus oproti původním plánům na Oreo povýší. Jelikož se však jedná o neplánovanou aktualizaci, bude chvíli trvat, než k ní dojde. Bohužel slabší model Moto G4 se Orea nedočká, neboť pro jeho propagaci použilo Lenovo ty „správné“ notičky bez slibů.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments