Domů » Bleskovky » OxygenOS 11 na OnePlus přinese nejpokročilejší AlwaysOn displej

OxygenOS 11 na OnePlus přinese nejpokročilejší AlwaysOn displej

Už příští měsíc bude vydána ostrá verze systému Android 11, která tradičně jako první přistane na smartphonech Google Pixel, poté se začne pomalu dostávat i na telefony jiných značek. Na smartphonech OnePlus se nový Android stane základem pro systém Oxygen OS 11, který kromě novinek od Google přidá ještě některé vlastní.

OnePlus 8 OxygenOS
Android 10 obalený nadstavbou OxygenOS

OxygenOS 11: konečně Always on displej

Šéf OnePlus Pete Lau zveřejnil na oficiálním fóru společnosti informaci, že už příští pondělí 10. srpna bude vydána finální vývojářská verze OxygenOS 11. Pokud v ní nebudou nalezené žádné závažné chyby, bude vydána beta verze pro veřejnost.

oxygen

OxygenOS 11 má být údajně velkým krokem kupředu, OnePlus do svého systému implementuje čistší uživatelské rozhraní, nové možnosti uživatelských úprav, vylepšený tmavý mód a konečně i dlouho očekávaný Always on displej. Některé módy Always on displeje vznikly v kolaboraci s Parsons School of Design a budou vypadat velmi originálně, což dokazuje následující video.

OnePlus HydrogenOS/OxygenOS 11 long-awaited AOD function

Zveřejněný Always on se bude jmenovat Čas a bude znázorňovat denní časovou osu, přičemž každé použití telefonu v ní zanechá záznam. Každý večer se tak budete moci podívat, jak moc jste přes den telefon využívali.

oneplus

OxygenOS 11 by měl být k dispozici pro OnePlus 6 a novější modely, ovšem zatím není jisté, zda se na všechna zařízení dostane funkce Always On displej.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. je vidět že v oneplus přemýšleli. takovej pohotovostní displej dává smysl. otázka co baterka ještě, ale vypadá to skvěle.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).