Osobní trenér na golf i potápení: Huawei Watch GT 3 Pro

16 9 hodinky

Kromě líbivého vzhledu přichází navíc s širokou škálou tréninkových režimů, mezi nimiž je také zcela nový sportovní mód pro volné potápění až do hloubky 30 metrů. O tom, že chytré sportovní hodinky a stylový design s luxusními materiály mohou jít ruku v ruce, přesvědčila novinka od Huawei, Watch GT 3 Pro.

Vzhůru do hlubin moře

I když bude EKG u nás k dispozici až ke konci tohoto roku po schválení certifikace, Watch GT 3 Pro se pyšní mnoha funkcemi, které vám pomohou monitorovat vaše zdraví. Kromě klasických funkcí jako je měření tepu, upozornění na sinusový rytmus, fibrilaci síní či předčasný srdeční rytmus a komorový rytmus, disponují Huawei Watch GT 3 Pro různými sportovními režimy, který váš trénink posunou o úroveň výš. Novinkou je například režim potápění.

Huawei Watch GT 3 Pro prošly náročnými testy, které zajišťují, že vás nezklamou ani v extrémních podmínkách, a to díky voděodolnosti IP68 a 5 ATM. Zároveň splňují technickou normu EN 13319. Potápět se tak můžete až do hloubky 30 metrů.

Na greenu se mezi profíky neztratíte

Na své si přijdou i milovníci perfektně zastřižených trávníků, kteří nevynechají ani jeden golfový turnaj. Watch GT 3 Pro jim totiž budou dokonalou oporou, co se týče zlepšení golfových dovedností. Je to jako kdybyste měli svého trenéra pořád po ruce, a to doslova. Aktuálně jsou sice dostupné pouze mapy čínských golfových hřišť, ale můžeme se těšit na přibývající evropská hřiště. Funkci, kterou ale můžete využít hned je analýza švihu. Nově se tak můžete podívat na to, jak jste na tom s rychlostí, tempem a dobou celého švihu. V nabídce je i režim Driving range, který vám po analýze švihu nabídne názorné ukázky a tipy, které vám pomohou snížit váš handicap o trochu níž.

Pořiďte si své Huawei Watch GT 3 Pro již teď a s dárkem

Huawei Watch GT 3 Pro 46 mm jsou v prodeji od 18. 5. za cenu od 9 490 Kč a až do 19. 6. je získáte společně s dárkem v podobě hodinek Watch GT 2 o velikosti 46 mm.

Huawei Watch GT 3 Pro 43 mm můžete pořídit od 18. 5. do 29. 5. v předprodeji za cenu od 10 990 Kč společně s dárkem v podobě bezdrátových sluchátek Huawei FreeBuds Lipstick. Tento dárek bude nadále k hodinkám až do 19. 6.

Všechny verze hodinek je možné získat na e-shopu Huawei.

Autor článku
PR článek
Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected]
image/svg+xml
+

Kapitoly článku