Cena:

Osmiletý chlapec dostal hlad, na YouTube se naučil řídit a vyrazil do McDonald’s

Na YouTube můžete sledovat miliardy hodin videí, od nesmyslných, přes zábavné, až po ty poučné, kdy se s tvůrcem videa můžete naučit něco nového. Osmiletý chlapec z Ohia využil právě dobrotu lidí, kteří chtějí své znalosti předat ostatním prostřednictvím videí, aby se naučil řídit.

Young driver

Jelikož malého chlapce sužoval neúprosný hlad a nechtěl budit rodiče, kteří podřimovali na pohovce, rozhodl se, že si půjčí auto a zajede si i se svou čtyřletou sestrou pro jídlo do 1,6 km vzdáleného McDonald’s. Aby do fast foodu dojel v pořádku, pustil si na YouTube videa s instruktory, kteří diváky učí řídit.

mc_drive_thru

Vybral si i dobré učitele, cestou pro cheeseburger, kuřecí kousky a hranolky nepoškodil vůbec nic, dodržoval rychlostní limity, bezpečně se zorientoval i na křižovatkách a železničních přejezdech, aby se nakonec zařadil do fronty v Drive Thru, objednal si jídlo a čekal na zaplacení. Zde už jej dostihli policisté, kteří byli zalarmováni sousedy, jež chlapce viděli za volantem. Obsluha McDonaldu si pak myslela, že se jedná o vtip, z omylu je vyvedl právě až příjezd policistů. Dobrou zprávou je, že malý talentovaný řidič se svou sestrou dostali svou objednávku, a až pak vyrazili s policisty domů za rodiči.

Autor článku
David Preiss