Domů » Bleskovky » Osmiletý chlapec dostal hlad, na YouTube se naučil řídit a vyrazil do McDonald’s

Osmiletý chlapec dostal hlad, na YouTube se naučil řídit a vyrazil do McDonald’s

Na YouTube můžete sledovat miliardy hodin videí, od nesmyslných, přes zábavné, až po ty poučné, kdy se s tvůrcem videa můžete naučit něco nového. Osmiletý chlapec z Ohia využil právě dobrotu lidí, kteří chtějí své znalosti předat ostatním prostřednictvím videí, aby se naučil řídit.

Young driver

Jelikož malého chlapce sužoval neúprosný hlad a nechtěl budit rodiče, kteří podřimovali na pohovce, rozhodl se, že si půjčí auto a zajede si i se svou čtyřletou sestrou pro jídlo do 1,6 km vzdáleného McDonald’s. Aby do fast foodu dojel v pořádku, pustil si na YouTube videa s instruktory, kteří diváky učí řídit.

mc_drive_thru

Vybral si i dobré učitele, cestou pro cheeseburger, kuřecí kousky a hranolky nepoškodil vůbec nic, dodržoval rychlostní limity, bezpečně se zorientoval i na křižovatkách a železničních přejezdech, aby se nakonec zařadil do fronty v Drive Thru, objednal si jídlo a čekal na zaplacení. Zde už jej dostihli policisté, kteří byli zalarmováni sousedy, jež chlapce viděli za volantem. Obsluha McDonaldu si pak myslela, že se jedná o vtip, z omylu je vyvedl právě až příjezd policistů. Dobrou zprávou je, že malý talentovaný řidič se svou sestrou dostali svou objednávku, a až pak vyrazili s policisty domů za rodiči.

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.

10 komentářů

 1. No jeste chybi dulezita informace ze youtube si poustel na iphonu

 2. 1,6 km (15 minut chůze) plných železničních přejezdů, křižovatek a několik změn rychlostních limitů… WOW!

  • Když si uvědomím, že bydlím cca 2km od centra města, projdu si cestu, tak zjistím, že tam je asi 5 křižovatek, 2 z toho světelné, 2 vlakové přejezdy, nespočet přechodů pro chodce, jednosměrky, které cestu zkrátí a děti ji nechápou a tak milion míst, kde bych autem mohl někoho zabít, nevidím na tom pro dítě nic jednoduchého.
   Přestože mají amíci téměř výhradně automatickou převodovku a tak může auto řídit kde kdo, nevidím na tom, co se povedlo tomu klukovi, nic jednoduchého, s přihlédnutím k tomu, že nemá žádné zkušenosti a stresu, který musel cítit.

 3. V americe s automatem zvladne rizeni i pologramotnej sestiletej :D dejte jim tri pedaly

  • Řídit auto není to samé jako s ním jezdit po městě a respektovat pravidla. U nás neumí říidt ani gramotní dospělí a s třemi pedály to rozhodně nesouvisí.

 4. Já myslím že je to velká sranda.

 5. Tohle bych dělat nechtěla.

 6. Kdybych to řídil já v osmi, tak nabourám do domu co je za mnou :DDDD

 7. V Ohaiu se jezdí vlevo, zajímavé:) Že by britská kolonie?

 8. děcka dam vam radu NIDKY NEJEZDETE S AUTAMA

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).