Domů » Bleskovky » Oreo pro Xiaomi Mi A1 se blíží, hledají se první testeři

Oreo pro Xiaomi Mi A1 se blíží, hledají se první testeři

Smartphone Xiaomi Mi A1 je v portfoliu výrobce prvním zařízením, které pohání čistý Android z programu Android One prakticky bez jakýchkoliv kudrlinek. Díky tomu má systém zajištěné aktualizace systému, které mají navíc přicházet dříve než u většiny konkurenčních smartphonů. Aktuálně Xiaomi Mi A1 chystá update na Android 8.0 Oreo, ještě předtím si jej však chce nechat otestovat komunitou.

Zájemci o testování Orea na Xiaomi Mi A1 se mohou přihlásit na těchto stránkách, při registraci je zapotřebí vyplnit IMEI telefonu, region, odkud pocházíte, a dobu, po kterou telefon používáte. Poté je zapotřebí stát se členem MIUI fóra pro reportování poznatků z testování a komunikaci s ostatními členy. Registrace se uzavírají 11. prosince v 17:00 našeho času, jak dlouho bude testování probíhat, než aktualizace vyjde veřejně, zatím netušíme.

Smartphony značky Xiaomi můžete zakoupit v obchodě Beryko.cz.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).