Domů » Bleskovky » Operátoři chtěli zlevnit Galaxy Fold. Samsung ale řekl ne

Operátoři chtěli zlevnit Galaxy Fold. Samsung ale řekl ne

Příští týden budou odhaleny nové smartphony značky Samsung, mezi nimi i ohebné véčko Galaxy Z Flip. V souvislosti s jeho premiérou se spekulovalo, zda Samsung zlevní svůj první ohebný smartphone Galaxy Fold, ovšem korejský gigant se evidentně k tomuto kroku nechystá.

Samsung Galaxy Fold 021

Požadavky na snížení ceny vznesli jako první korejští operátoři, navrhovaná sleva se měla pohybovat okolo 20 procent. Samsung všechny tyto návrhy odmítl; Galaxy Fold je podle něj prémiové zařízení a jakýkoliv pokles ceny by tento status mohl narušit. Chystaný Galaxy Z Flip navíc není považován za nástupce Galaxy Foldu, skutečný pokračovatel by měl přijít až v polovině letošního roku.

Samsung Galaxy Fold: můžete mě ohýbat (recenze CZ)

Řady ohebných smartphonů Galaxy Fold a Galaxy Z Flip si tak zřejmě půjdou každá svojí cestou – první bude plnit prémiovou roli, druhá pak bude více určena do rukou běžných spotřebitelů.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments