Domů » Bleskovky » OnePlus X bude dostupné každé úterý bez pozvánky

OnePlus X bude dostupné každé úterý bez pozvánky

Pozvánkový příběh OnePlus se pomalu blíží ke konci, tedy alespoň pro aktuální smartphony čínského výrobce. Vlajkové lodě OnePlus One a OnePlus 2 již pozvánku nevyžadují, a poslední představený OnePlus X (více informací) ode dneška také ne, podmínkou však je jeho objednání v úterý.

  

Dá se předpokládat, že každé úterý půjde do oběhu omezený počet telefonů, v případě neúspěšného objednání však postačí vyčkat do dalšího týdne. Očekáváme, že s pozvánkami OnePlus nekončí, a že s dalšími představenými modely je opět oživí.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Marek Novák (neregistrovaný)
Anonym
Marek Novák (neregistrovaný)

Zajímalo by mě, kdo takovou hovadinu vymýšlí. Právě nějaké pozvánky a další spekulace kolem objednávky mě jen dokáží odradit od této značky.

Menty
Uživatel
Menty

Mně to přijde zcela normální a svůj důvod to má. Bylo to tu i napsáno. Je to, aby věděli maximálně přesně počet kusů, který zákazníci chtějí. Ta firma není nijak extra velká, lepší toto, jak vychrlit neprodejné množství kusů, které se bude válet na skladech a následně srazí cenu dolů. OnePlus se prodává za super peníze, i přesto cenu relativně drží.

uni
Uživatel
uni

MENTY: mě to ty normální rozhodně nepřijde. Když jsem hledal přístroj, narazil jsem na Oppo (asi), to pro změnu jedou preorder-out of stock, sice taky pakárna, ale nešaškují s pozvánkami a neplevelí média…

S.h.I.t.
Uživatel
S.h.I.t.

Menty: ale prd, jde jen o marketing, nic vic. Takhle se o tom vic mluvi.

chalda
Uživatel
chalda

Oni nám opravdu umožní nákup každé úterý bez pozvánky? Fuh.