Domů » Bleskovky » Blíží se vydání nové vlajkové lodi OnePlus: První fotografie bohužel moc neprozradí

Blíží se vydání nové vlajkové lodi OnePlus: První fotografie bohužel moc neprozradí

Zabiják vlajkových lodí, jak výrobce OnePlus označuje svůj současný model One, brzy dostane nástupce. Tím by měl být telefon s označením Two, který bude představen pravděpodobně následující měsíc, během tiskové konference v Číně.

O hardwarových parametrech se spekuluje již delší dobu. Smartphone by měl mít 5,5palcový displej s Full HD rozlišením (1080 × 1920 px), osmijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 810, 3 GB operační paměti a 13Mpx fotoaparát. Před několika dny výrobce spustil fotografickou soutěž a na ilustrační fotografii se objevil právě nový model Two. Nyní se objevila další fotografie, na které je údajně novinka zachycena. Bohužel, je vidět pouze silueta, kde nejsou vidět žádné detaily konstrukce.

 

Všechny parametry se dozvíme zřejmě až při oficiálním představení. Oficiální cena sice ještě nebyla oznámena, ale podle posledních odhadů by měla základní verze stát 1 999 čínských jüanů (cca 7 800 Kč bez DPH).

Zdeněk Beran

Redaktor serveru SMARTmania.cz a dalších technologických webů, fanoušek počítačového hardwaru, mobilních zařízení všeho druhu a jiné elektroniky, milovník akčních počítačových her a PUBG.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).