OnePlus se bude na MWC chlubit 5G telefonem. Ukáže ho i veřejnosti?

Když loni představila společnost Qualcomm svůj nový čipset Snapdragon 855 a hlavně modem Snapdragon X50, objevil se na prezentaci i šéf OnePlus Pete Lau, a ve svém příspěvku uvedl, že jeho firma bude mezi prvními, kdo do Evropy přiveze 5G telefon. První smartphony s podporou 5G se objeví už za dva týdny na veletrhu MWC v Barceloně, a tak si tuto akci nemůže OnePlus dovolit vynechat.

OnePlus bude mít na veletrhu svůj stánek, kde poskytne účastníkům možnost si mezi 25 a 28. únorem vyzkoušet si novou generaci spojení a komunikace. Na prototypu 5G zařízení zprostředkuje i ochutnávku dema z hraní her prostřednictvím sítě páté generace. Prezentace by měla být dostupná i široké veřejnosti, byť se dříve spekulovalo, že ukázka bude omezena pouze pro partnery za zavřenými dveřmi.

Autor článku blank
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTmania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů. Jaká zařízení aktuálně používám?

Kapitoly článku