Domů » Bleskovky » OnePlus se bude na MWC chlubit 5G telefonem. Ukáže ho i veřejnosti?

OnePlus se bude na MWC chlubit 5G telefonem. Ukáže ho i veřejnosti?

Když loni představila společnost Qualcomm svůj nový čipset Snapdragon 855 a hlavně modem Snapdragon X50, objevil se na prezentaci i šéf OnePlus Pete Lau, a ve svém příspěvku uvedl, že jeho firma bude mezi prvními, kdo do Evropy přiveze 5G telefon. První smartphony s podporou 5G se objeví už za dva týdny na veletrhu MWC v Barceloně, a tak si tuto akci nemůže OnePlus dovolit vynechat.

OnePlus bude mít na veletrhu svůj stánek, kde poskytne účastníkům možnost si mezi 25 a 28. únorem vyzkoušet si novou generaci spojení a komunikace. Na prototypu 5G zařízení zprostředkuje i ochutnávku dema z hraní her prostřednictvím sítě páté generace. Prezentace by měla být dostupná i široké veřejnosti, byť se dříve spekulovalo, že ukázka bude omezena pouze pro partnery za zavřenými dveřmi.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).