TOPlist

OnePlus potvrzuje: letos představíme ohebný smartphone a bude to stát za to

oppo find n2 8
  • První skládačka od OnePlus dorazí ještě letos
  • Na MWC jsme se o ní dozvěděli pár detailů

Značka OnePlus přivezla na veletrh MWC svůj aktuální vlajkový smartphone OnePlus 11, který byl navíc ještě představen v neprodejné konceptuální variantě se speciálním kapalinovým chlazením. Žádného zbrusu nového zařízení jsme se od čínské firmy nedočkali, ovšem máme zde alespoň příslib věcí budoucích.

OnePlus 11 6

Provozní ředitel společnosti Kinder Liu na tiskové konferenci v Barceloně oficiálně potvrdil, že OnePlus v letošním roce představí svůj první ohebný smartphone. Má dorazit v druhé polovině letošního roku a má nabídnout všechny benefity, na které jsme u smartphonů OnePlus zvyklí, zejména rychlé reakce a plynulé ovládání. Kromě toho se připravovaná novinka nenechá zahanbit ani v oblasti designu a konstrukce – ve vývoji firma postupovala podle svého motta Never Settle a její prvotina nemá v této oblasti v ničem zaostávat za konkurencí.

Před nedávnem se objevily spekulace, že by „OnePlus Fold“ mohl být pouze přebrandovaným smartphonem Oppo Find N2 od sesterské značky, slova provozního ředitele v nás ale vzbuzují naději, že se dočkáme zbrusu nového zařízení. V tuto chvíli ale zatím netušíme, zda se bude jednat o véčko nebo telefon knížkové konstrukce. Podle nedávno zaregistrovaných kódových názvů OnePlus V Fold a OnePlus V Flip je možné, že se dočkáme obou variant.

Autor článku Jakub Karásek
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku