Domů » Bleskovky » OnePlus One jde do prodeje, výrobce zasílá pozvánky zaregistrovaným zájemcům

OnePlus One jde do prodeje, výrobce zasílá pozvánky zaregistrovaným zájemcům

První vlna prodejů očekávaného chytrého telefonu OnePlus One právě začíná! Výrobce zařízení (Oppo?) s 5,5“ displejem a Androidem 4.4 v modifikaci CyanogenMOD začal rozesílat pozvánky ke koupi tohoto modelu předem zaregistrovaným zájemcům.

  

Telefon bylo možné na oficiálních stránkách předobjednat za 269 EUR (16GB verze) nebo za 299 EUR (64GB varianta), bohužel Česká republika mezi cílovými destinacemi tohoto zařízení nebyla. Pokud jste si jej však objednali na zahraniční adresu, zkontrolujte si emailovou schránku, možná v ní čeká pozvánka i na vás. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).