Sledujte nás na YouTube

OnePlus One dostává sladký update: Vyšel lízátkový Cyanogen OS 12

Majitelé telefonu OnePlus One dnes dostali druhou možnost, jak povýšit své zařízení na Android 5.0 Lollipop. Po vlastní ROM s názvem OxygenOS přímo od výrobce přichází nová dvanáctá verze CyanogenModu, který se nově jmenuje jednoduše Cyanogen OS.

  

Největší změnou je pochopitelně samotná verze systému s designovým jazykem Material Design, nicméně došlo i na některé dílčí změny přímo od tvůrce softwaru. Výchozí emailovou aplikaci nahradila aplikace Boxer ve své prémiové verzi s podporou Exchange serveru, možnosti připojení více účtů a spoustou dalších nezbytných funkcí. Systém umí nově lépe pracovat s vyzváněními, dotykovými gesty nebo s notifikacemi LED diodou, vybraným aplikacím je možné měnit vzhled za pomoci aplikace App Themer.

   
App Themer přebarví vaše aplikace k nepoznání 

Majitelé telefonu OnePlus One tak stojí před zásadním rozhodnutím – nainstalovat si OxygenOS nebo Cyanogen OS 12? Kéž by mělo možnost takového výběru více zařízení. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *