Domů » Bleskovky » OnePlus One dostává sladký update: Vyšel lízátkový Cyanogen OS 12

OnePlus One dostává sladký update: Vyšel lízátkový Cyanogen OS 12

Majitelé telefonu OnePlus One dnes dostali druhou možnost, jak povýšit své zařízení na Android 5.0 Lollipop. Po vlastní ROM s názvem OxygenOS přímo od výrobce přichází nová dvanáctá verze CyanogenModu, který se nově jmenuje jednoduše Cyanogen OS.

  

Největší změnou je pochopitelně samotná verze systému s designovým jazykem Material Design, nicméně došlo i na některé dílčí změny přímo od tvůrce softwaru. Výchozí emailovou aplikaci nahradila aplikace Boxer ve své prémiové verzi s podporou Exchange serveru, možnosti připojení více účtů a spoustou dalších nezbytných funkcí. Systém umí nově lépe pracovat s vyzváněními, dotykovými gesty nebo s notifikacemi LED diodou, vybraným aplikacím je možné měnit vzhled za pomoci aplikace App Themer.

   
App Themer přebarví vaše aplikace k nepoznání 

Majitelé telefonu OnePlus One tak stojí před zásadním rozhodnutím – nainstalovat si OxygenOS nebo Cyanogen OS 12? Kéž by mělo možnost takového výběru více zařízení. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).