Domů » Bleskovky » Objednal si OnePlus One, přišel mu kus cihly

Objednal si OnePlus One, přišel mu kus cihly

Nakupování na internetu může být občas poměrně stresující, neboť zákazník často nemá možnost si zboží vyzkoušet a kupuje tak svým způsobem zajíce v pytli. U indického Amazonu by však mohlo platit i rčení, že zákazník „kupuje cihlu v krabici,“ neboť klient Maninder Walia tvrdí, že si přes internetový obchod objednal telefon OnePlus One, za který zaplatil 340 dolarů (cca 8 000 Kč), ale obdržel pouze kus cihly v originálním balení.

 

Amazon se nyní snaží vypátrat, kde se stala chyba a kdo za ni nese zodpovědnost. Podle dostupných informací se zdá, že balíček cestou k Maninderovi někdo otevřel, vzal z něj telefon a vrátil zpět cihlu, která vážila zhruba stejně.

 

Podobné případy bohužel nejsou ojedinělé. Často se stává, že zloději podobným způsobem vymění drahé zařízení za předmět podobné váhy, avšak téměř nulové hodnoty, a pak originální krabičku prodávají za velmi nízké ceny, které se tváří jako skvělá nabídka. V případě Amazonu je však šance na vyřešení problému a případné vrácení peněz poměrně velká, a tak doufejme, že se Maninder svého telefonu nakonec dočká.

David Preiss

4 komentářů

  1. Pavel Kapoun (neregistrovaný)

    A není to spíš ta nová dvojka?

  2. Objednal si One plus, ale došel mu Iphone 6 plus – někdo mu zboží cestou zaměnil. „Často se stává, že zloději podobným způsobem vymění drahé zařízení za předmět podobné váhy, avšak téměř nulové hodnoty“. :)

  3. readytogo (neregistrovaný)

    Ja by som sa cudoval,keby si objednal tehlu a dosiel by mu oneplus one.

    • ked nebude co pisat bude ze si objednal one plus one a dosiel mu one plus one

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).