Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Objednal si OnePlus One, přišel mu kus cihly

Objednal si OnePlus One, přišel mu kus cihly

Nakupování na internetu může být občas poměrně stresující, neboť zákazník často nemá možnost si zboží vyzkoušet a kupuje tak svým způsobem zajíce v pytli. U indického Amazonu by však mohlo platit i rčení, že zákazník „kupuje cihlu v krabici,“ neboť klient Maninder Walia tvrdí, že si přes internetový obchod objednal telefon OnePlus One, za který zaplatil 340 dolarů (cca 8 000 Kč), ale obdržel pouze kus cihly v originálním balení.

 

Amazon se nyní snaží vypátrat, kde se stala chyba a kdo za ni nese zodpovědnost. Podle dostupných informací se zdá, že balíček cestou k Maninderovi někdo otevřel, vzal z něj telefon a vrátil zpět cihlu, která vážila zhruba stejně.

 

Podobné případy bohužel nejsou ojedinělé. Často se stává, že zloději podobným způsobem vymění drahé zařízení za předmět podobné váhy, avšak téměř nulové hodnoty, a pak originální krabičku prodávají za velmi nízké ceny, které se tváří jako skvělá nabídka. V případě Amazonu je však šance na vyřešení problému a případné vrácení peněz poměrně velká, a tak doufejme, že se Maninder svého telefonu nakonec dočká.

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.

4 komentáře

  1. Pavel Kapoun (neregistrovaný)

    A není to spíš ta nová dvojka?

  2. Martin... (neregistrovaný)

    Objednal si One plus, ale došel mu Iphone 6 plus – někdo mu zboží cestou zaměnil. „Často se stává, že zloději podobným způsobem vymění drahé zařízení za předmět podobné váhy, avšak téměř nulové hodnoty“. :)

  3. readytogo (neregistrovaný)

    Ja by som sa cudoval,keby si objednal tehlu a dosiel by mu oneplus one.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel