Sledujte nás na YouTube

Objednal si OnePlus One, přišel mu kus cihly

Nakupování na internetu může být občas poměrně stresující, neboť zákazník často nemá možnost si zboží vyzkoušet a kupuje tak svým způsobem zajíce v pytli. U indického Amazonu by však mohlo platit i rčení, že zákazník „kupuje cihlu v krabici,“ neboť klient Maninder Walia tvrdí, že si přes internetový obchod objednal telefon OnePlus One, za který zaplatil 340 dolarů (cca 8 000 Kč), ale obdržel pouze kus cihly v originálním balení.

 

Amazon se nyní snaží vypátrat, kde se stala chyba a kdo za ni nese zodpovědnost. Podle dostupných informací se zdá, že balíček cestou k Maninderovi někdo otevřel, vzal z něj telefon a vrátil zpět cihlu, která vážila zhruba stejně.

 

Podobné případy bohužel nejsou ojedinělé. Často se stává, že zloději podobným způsobem vymění drahé zařízení za předmět podobné váhy, avšak téměř nulové hodnoty, a pak originální krabičku prodávají za velmi nízké ceny, které se tváří jako skvělá nabídka. V případě Amazonu je však šance na vyřešení problému a případné vrácení peněz poměrně velká, a tak doufejme, že se Maninder svého telefonu nakonec dočká.

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.

4 komentáře

  1. Pavel Kapoun (neregistrovaný)

    A není to spíš ta nová dvojka?

  2. Martin... (neregistrovaný)

    Objednal si One plus, ale došel mu Iphone 6 plus – někdo mu zboží cestou zaměnil. “Často se stává, že zloději podobným způsobem vymění drahé zařízení za předmět podobné váhy, avšak téměř nulové hodnoty”. :)

  3. readytogo (neregistrovaný)

    Ja by som sa cudoval,keby si objednal tehlu a dosiel by mu oneplus one.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *