OnePlus Nord CE 2 Lite na prvním snímku. Od současných modelů je k nerozeznání

OnePlus Nord 2 recenze

I když mají chytré telefony OnePlus kořeny především ve vlajkovém segmentu, v poslední době se čínský výrobce čím dál tím více zaměřuje také na střední třídu, ostatně sám ji oživil modelem OnePlus Nord. K telefonu OnePlus Nord CE 2, který se na náš trh dostal poměrně nedávno, se chystá přidat ještě jednu variantu s přídomkem Lite.

oneplus nord ce 2 lite
Spekulovaná podoba OnePlus Nord CE 2 Lite

Další informace o tomto chystaném kousku zveřejnil známý leaker Yogesh Brar na sociální síti Twitter, a to včetně snímku jeho údajné podoby. Na něm je OnePlus Nord CE 2 Lite vidět jak z přední, tak ze zadní strany. V tomto ohledu se nejedná o žádnou revoluci – OnePlus zde opět aplikovalo svůj aktuální designový jazyk, takže se Nord CE 2 Lite od ostatních smartphonů téže značky příliš neliší.

Vedle toho sdílel Brar také několik specifikací chystaného modelu. Ten má disponovat 6,58″ displejem s rozlišením Full HD+ a obnovovací frekvencí 120 Hz, čipsetem Qualcomm Snapdragon 695, až 8 GB RAM, 128 GB vnitřního úložiště, baterií s kapacitou 5 000 mAh a podporou 33W nabíjení, trojicí fotoaparátů na zadní straně (hlavní 64Mpx doprovází známá dvojice makro/bokeh se 2 Mpx), přední selfie kamerou s rozlišením 16 Mpx, čtečkou otisků prstů ve vypínacím tlačítku či operačním systémem Android 11 s nadstavbou OxygenOS 11. Oželet prý budeme muset boční posuvník pro rychlé přepínání zvukových profilů.

Kdy se dočkáme oficiálního představení OnePlus Nord CE 2 Lite, to není pro tuto chvíli známo, stejně jako informace, zda se bude prodávat také na našem trhu.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku