Domů » Bleskovky » OnePlus nejsou jen telefony. Značka představila bezdrátová sluchátka Buds Z

OnePlus nejsou jen telefony. Značka představila bezdrátová sluchátka Buds Z

Společnost OnePlus všichni známe coby výrobce „zabijáků“ vlajkových lodí, který se poslední dobou snaží prosadit také ve střední třídě. K telefonům ale patří i příslušenství, především bezdrátová sluchátka. OnePlus se zavedené hráče snaží rozhodit novinkou s názvem Buds Z, která spadají do segmentu true wireless sluchátek.

OnePlus Buds Z
OnePlus Buds Z

Špunty z dílny OnePlus se chlubí 10mm měniči, které mají poskytnout plné basy. Pro lepší zvuk si vzaly na pomoc také Dolby Atmos či technologii zvýrazňující hlas, pakliže často telefonujete se sluchátky.

Nepřehlédněte – Recenze sluchátek OnePlus Buds: AirPody pro Android?

Samozřejmostí je Bluetooth 5.0, rychlé párování, ovládání pomocí dotykových gest, možnost připojit sluchátka ke dvěma zařízením zároveň či odolnost proti vodě a prachu IP55.

OnePlus Buds lifestyle 3
OnePlus Buds Z

Na jedno nabití zvládnou i s pouzdrem sluchátka přehrávat hudbu až 20 hodin, přičemž za deset minut na nabíječce získáte celé tři hodiny poslechu. Za nová sluchátka OnePlus Buds Z přitom nemusíte vytahovat z peněženky příliš mnoho peněz – doporučená cena je totiž 1 599 korun (59 euro).

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

2 komentářů

  1. Vyborne. Moznost parovat ich na dva zariadenia sucastne z nich pre mna aj vzhladom k cene robi velmi atraktivnu moznost :-) Tesim sa na recenzie :)

    • Podívej se na web scarbir.com má tam spoustu hodnocení sluchátek. Sice v AJ, ale spousta testů, porovnání… A stránku lze snadno nechat přeložit

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).