Domů » Bleskovky » OnePlus míří do dalších evropských zemí: Dočkají se i čeští zákazníci

OnePlus míří do dalších evropských zemí: Dočkají se i čeští zákazníci

Zabiják vlajkových lodí, jak je nazýván telefon One od společnosti OnePlus míří na další trhy. Dobrou zprávou je, že se konečně oficiálně dočkají i čeští a slovenští zákazníci. Do této chvíle bylo možné smartphone zakoupit u několika českých prodejců, kteří ovšem využívali nedostupnosti zařízení a nasadili poměrně vysoké ceny.

 

V úterý 10. března se bude konat mediální akce v Praze, která odstartuje samotný prodej v naší zemi. Pořádat ji budou tři zástupci společnosti, více detailů zatím neznáme. Velkým otazníkem je cena, za kterou bude OnePlus One nabízen a hlavně zda se bude jednat o volný prodej. V současnosti lze totiž objednávat pouze v úterý, případně musíte mít pozvánku ke koupi. 

Zdeněk Beran

Redaktor serveru SMARTmania.cz a dalších technologických webů, fanoušek počítačového hardwaru, mobilních zařízení všeho druhu a jiné elektroniky, milovník akčních počítačových her a PUBG.

Diskuze k článku

  1. orgasmic (neregistrovaný)

    Tohle uz snad nikoho zajimat nemuze…kort za ceskou cenu.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).