Sledujte nás na YouTube

OnePlus míří do dalších evropských zemí: Dočkají se i čeští zákazníci

Zabiják vlajkových lodí, jak je nazýván telefon One od společnosti OnePlus míří na další trhy. Dobrou zprávou je, že se konečně oficiálně dočkají i čeští a slovenští zákazníci. Do této chvíle bylo možné smartphone zakoupit u několika českých prodejců, kteří ovšem využívali nedostupnosti zařízení a nasadili poměrně vysoké ceny.

 

V úterý 10. března se bude konat mediální akce v Praze, která odstartuje samotný prodej v naší zemi. Pořádat ji budou tři zástupci společnosti, více detailů zatím neznáme. Velkým otazníkem je cena, za kterou bude OnePlus One nabízen a hlavně zda se bude jednat o volný prodej. V současnosti lze totiž objednávat pouze v úterý, případně musíte mít pozvánku ke koupi. 

Zdeněk Beran

Redaktor serveru SMARTmania.cz a dalších technologických webů, fanoušek počítačového hardwaru, mobilních zařízení všeho druhu a jiné elektroniky, milovník akčních počítačových her a nadšený amatérský fotograf.

Jeden komentář

  1. orgasmic (neregistrovaný)

    Tohle uz snad nikoho zajimat nemuze…kort za ceskou cenu.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *